Проводимо незвичайні екскурсії по Києву з 2007 року. Різними мовами, регулярні, які завжди є в розкладі, та по індивідуальних замовленнях. Екскурсії для дітей та дорослих, екскурсії та квести для шкільних груп, авторські маршрути та оглядові прогулянки. Ми зібрали найкращих гідів та гідес Києва для того, щоб закохати вас у місто! 

Ці екскурсії по Києву для тих, хто давно закоханий у Місто та для тих, хто приїхав сюди вперше. Для тих, хто знає про нього багато і для тих, на кого тільки чекають відкриття. Ми готові закохуватися в це Місто ще раз з вами!

Куди ви потрапили?

Все-все-все про Цікавий Київ – у наших незвичайних екскурсіях по Києву. Його історія, пам’ятки, цікавинки та цікавості, відомі та невідомі місця, дахи, склепи та підземелля. Київські фішки, історія будинків, пам’яток, відомі кияни. Незвичайні екскурсії та прогулянки Києвом!

Наша історія

Спочатку була стаття «Секретний Київ» у журналі «Афіша» у 2004 році.

Потім її захотілося розширити, урізноманітнити, поділитися з друзями та розповісти про свої секретні місця Києва. Загалом так і з’явилася спільнота interesniy_kiev. Було в ній багато народу, розміщувалося чимало цікавих постів, статей, організовувалося безліч зустрічей, прогулянок, вилазок.

Потім захотілося все це уявити в красивому і пристойному вигляді — так ми виросли в серйозний проект.

Так з’явився цей сайт, де зібрані найкращі екскурсії по Києву.

А потім на нього зайшли Ви та прочитали цей текст 🙂

Наші екскурсії по Києву:

По вихідних ми влаштовуємо різноманітні екскурсії містом.
Анонси екскурсій з’являються у календарі екскурсій.
Запис відбувається на сайті www.interesniy.kiev.ua або за телефоном +38 068 121 44 58.

Чи є знижки на наші екскурсії?

Ми надаємо знижку -50 грн. з ціни квитка на екскурсію по Києву, яка поширюється на пенсіонерів, дітей віком до 12 років, осіб з інвалідністю. Для ЗСУ екскурсії безкоштовні.

Також у нас діє програма лояльності: зберіть 10 квитків Цікавого Києва та отримайте пішохідну екскурсію вартістю 200 грн. безкоштовно.

Наша адреса

Київ, вул. Іллінська, 12, офіс 216а

Наша адреса для листування:

Україна, Київ, вул. Іллінська, 12, офіс 216а

Наши реквизиты:

ФО-П Фінберг А.Л.

Платник єдиного податку

ЗКПО 3006013636  в  Київскому ГРУ «Приватбанку»
МФО 321842
Р/р 26003053108628

Наши контакты:

телефон: +38 068 121 44 58

email: tour@interesniy.kiev.ua