Усе Новинки!

Екскурсія в Маріїнський палац та парк

!!! Важливо! Гроші, сплачені за квиток, після подання списків в Службу Безпеки АП не повертаються.

Особисті дані заповнюються повністю: Ім’я, Призвище  та по-батькові, номер та серія паспорту або IDкартки, дата народження.

Реєстрація – УКРАЇНА (місце прописки не потрібно)

З собою обов’язково мати паспорт.

Маріїнський палац – коштовна перлина архітектурного намиста Києва, оповита таїною старовинного парку. Буремні злами століть і людські долі, військова звитяга й тремтливе кохання – то все він, Маріїнський.

Запрошуємо вас на екскурсію крізь століття – від плацý для муштри вояків до Церемоніальної резиденції Президента України. Разом ми пройдемо шлях у більш ніж 300 років. Дізнаємось про чоловіків, що охороняли спокій дніпрових круч, та про жінок, які створювали парки та палаци.

А потім палац відчинить перед вами свої двері. Старовинні сходи запросять вас у строкате палацове сьогодення. Із екскурсією ви завітаєте до урочистих залів, що зберігають затишок минулого. І поки ви будете милуватись і дивуватись розкоші сучасного оздоблення, це минуле стоятиме поряд. Адже, колишніх палаців не існує!

Фото і відео-зйомка — обов’язкові! Відтоді ви будете знати одну київську таємницю: Маріїнський – назавжди!

 

Що ми побачимо?

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 6000грн .

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 6000грн .

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 6000грн .

Мова:
К-ть людей:
Вартість екскурсії

6000 uah

  • Добрий день! Скільки по часу займає екскурсія?

  • Здравствуйте Татьяна. У вас очень интересная экскурсия по Мариинскому дворцу. Я занимался реставрацией этого дворца с главным архитектором Дыховичной в 2016-2018г , мы работали эти два года в Мариинском дворце, лепной декор потолков, художественные паркетные полы, белый зал, компартименты левый и павый потолок мы восстановили он обрушился тогда из-за замокания с крыши, деревянные балки прекрытия меняли на металлические, императорская комната, золотая комната на втором этаже 8 очень красивых каминов, разетки на потолках, люстры. Столько воспоминаний, много фотографий, вот хотите верте или нет закрываю глаза и все комнаты могу пройти и назвать. Успехов вам в этой экскурсии желаю!!!
    C уважением Сергей Михалевский.

Інші екскурсії гіда