Рейтинг екскурсовода: 5

Екскурсія
Выберите оценку

Валентина Прибиткова

“Привіт усім, мене звуть Валентина і на найближчі дві години я – ваш гід” – так, зазвичай, я починаю свої екскурсії.
Плануючи собі екскурсію на вихідних чи у відпустці, важливо, окрім потрібного маршруту, вибрати ще й свого правильного гіда.
Адже ми – гіди, не долар, не дзвінка монета, і не можемо подобатися всім. Тому я розповідаю вам про себе, щоб вам було простіше
визначитись із вибором.
Отже, чому я – гід? Тому що я пристрасна мандрівниця.
Це почалося ще в юному віці, коли ми з подружкою, будучи студентками технікуму, накопичили грошей і рвонули до Києва.
І так сталося моє перше кохання з цим містом. Ми снідали чаєм з вишневим варенням (прихопили з собою) і цілий день насолоджувалися красою та величчю цього стародавнього міста.

Потім у моєму житті були ще десятки мандрівок: Італія, Франція, Іспанія, Норвегія, Австрія, Китай, острів Балі і навіть ПАР (і це ще не повний список). Про кожну свою подорож я можу говорити годинами, і кожна зазвичай закінчується думкою: “Де ми ще не були, куди наступного разу?”
Але перше кохання, на те й перше, воно саме, саме! Тому я для себе і вибрала, ділитися цією любов’ю з вами.
Оскільки я багато подорожую сама, я зустрічаю різних гідів, цікавих та не дуже. Якось у Римі, один гід, звернувши увагу на слухача, який щось записує в блокноті, сказала: “Цифри, дати, прізвища, подивіться потім, в інтернеті, а зараз насолоджуйтеся
красою міста та моєю історією”.
Мені сподобалося, і мої екскурсії – це емоції: радісні та сумні, про історію, про сьогодення, про майбутнє… Обіцяю, нудно не буде!

Проводить екскурсії на мовах:

Екскурсія

Екскурсії гіда