Усе Новинки!

Леви, химери та дворики центру

Частина прибутку з екскурсії буде передана на користь ЗСУ. 

На час воєнного стану маршрут поблизу вул. Банкової може бути змінений.

Маршрут повз унікальні споруди ХІХ-ХХ століть. Ми розпочнемо нашу прогулянку від однієї неймовірної будівлі авторства видатного скульптора Владислава Городецького, і закінчимо біля іншої – пройдемося двориками від Левів Художнього музею до Химер на однойменному відомому будинку. Живописні дворики на нашому шляху викликатимуть «Вау-ефект». При чому, абсолютно неважливо – це охайний сучасний двір з вбудованими старовинними книжками в стіні чи занедбаний простір, на якому є намір побудувати хмарочос, що спаплюжить історичний центр.

Ми поговоримо про історію Інституту шляхетних дівчат, який згодом перетворився на прилисток НКВДистів – розповімо історію сім’ї однієї з мешканок Михайлівської вулиці, яка постраждала в страшні 1930-ті роки. Зараз у будівлі проводяться концерти і театральні вистави. А вже скоро поряд з цим культурним центром планується возвести новий об’єкт – музей «Дім свободи». Спустившись колишньою вулицею Маяковського, нинішньою Ольгінською, ми опинимося у світі театру! Театр Франка у 2020 році відсвяткував свої сторіччя – згадаємо історію його створення та роздивимося пам’ятники театральним діячам, що розмістилися поруч.

А закінчимо нашу подорож згадкою не тільки про Будинок з химерами, а ще й історією сходинок, які були побудовані поруч понад 100 років тому.

Що ми побачимо?

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 3000грн .

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 3000грн .

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 3000грн .

Мова:
К-ть людей:
Вартість екскурсії

3000 uah

Інші екскурсії гіда