Усе Екскурсії по Києву

Київські мости і судноплавство

Частина коштів з прибутку буде передана на користь ЗСУ.

Прогулянка тривалістю 3 години, від метро «Дніпро» до мосту Патона.
Місце збору: М «Дніпро», верхня платформа в бік Дарниці.
Побачимо: міст метро, причали, Наводницький парк, памятник засновникам Києва, міст Патона.
Прогулянка біля води – це завжди прекрасно! Кажуть, знаменита Коко Шанель вважала, що на березі водойми розгладжуються зморшки.
На мальовничій набережній згадаємо забуті сторінки історії київських переправ і мостів – від часів Києвого перевозу, тимчасових споруд і нереалізованих проектів до новітніх будов. Наші мости проектували і будували видатні інженери: Чарльз Віньоль, Аманд Струве, Євген Патон, Ісаак Баренбойм, Георгій Фукс. Судноплавство налагоджували граф Михайло Воронцов, купець Давид Марголін, садівники Симиренки, інженер-гідротехнік Микола Максимович. Помилуємося знаменитими творами скульптора Василя Бородая – ладдею з легендарними засновниками Києва і Матір’ю-Батьківщиною.
З кожним нашим мостом пов’язана хвилююча історія, чудові люди, забуті таємниці. Століттями подорожні йшли на Київ перевіз, поки в 1853 році не з’явився світу Ланцюговий міст, своїм ім’ям «Миколаївський» нагадуючи про хрещення легендарного князя Аскольда (ім’я якого по-перському означає «прикордонник»). Про хвилювання, які супроводжували будівництва Ланцюгового мосту, з великим гумором розповів письменник Микола Лєсков. Через 20 років неподалік був зведений залізничний міст, з якого почалася слава видатного інженера і підприємця Аманда Струве. У ХХ столітті мости нашвидкуруч зводилися і невдовзі знищувалися. Унікальний суцільнозварний міст, названий ім’ям його творця – Євгена Патона, спорудили в 1953 році, через сто років після Миколаївського. А потім з’явилися Парковий пішохідний (1957), вантовий Гаванський (1963), міст метро (1965), Північний (1976), Південний (1990) … Згадаймо також більш екзотичні переправи в інших краях і помріємо про майбутнє.

Біля пам’ятника засновникам Києва згадаймо також гіпотези про заснування Києва, починаючи з легенди про апостола Андрія Первозваного

Що ми побачимо?

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 2600грн .

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 2600грн .

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 2600грн .

Мова:
К-ть людей:
Вартість екскурсії

2600 uah

  • Мы увидим и последствия этого: http://photo.segodnya.ua/kiev/v-kieve-stolknulis-dva-poezda-vagony-svisayut-nad-proezzhei-chastyu/6e1d6664-segodnya-sait-.jpg.php#photoview

  • Єто выходной день будет?

    Обычно после пасхи, которая у нас 15 апреля следует 1 выходной день.

  • Краткий справочник-определитель киевских мостов http://486.livejournal.com/31268.html

  • Постараемся

Інші екскурсії гіда