Все Экскурсии по Киеву

Вище неба, або Побачення в ТелеОлівці

Запрошуємо на  прогулянку Київським телецентром.
На вас чекає занурення у світ телебачення. І не просто занурення, а безкраї краєвиди Київських горизонтів з оглядового майданчика 22 поверху телецентру на Мельникова!

Це екскурсія-шанс потрапити на закритий (режимний ) об’єкт, і фізично, і фігурально!

ТЕЛЕЦЕНТР на Сирці! Як багато ви знаєте про нього? Закритий режимний об’єкт, споруджений на кладовищі, містичні легенди про привидів, що заблукали в гігантських підземеллях, а може – романтичні історії, які трапилися на самій верхівці Олівця? Де тут правда, а де вигадка? Правду розкриємо на екскурсії!

Телелецентр – єдиний унікальний комплекс збудований і пристосований спеціально для телевізійного мовлення, за 23 роки тут народилося чимало програм Першого каналу країни. Ми побуваємо в найбільшій та найменшій студіях, супутниковій, серверній, центральній та ефірній апаратних. А ще зазирнемо на… дах телецентру.

ЕКСКУРСІЯ триватиме 2 години, спілкування – без обмеженнь в темі і часі, гарантується рятівна прохолода головного вестибюлю UA:Перший телецентру!

Что мы увидим?

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсовод

Наталья Ходос

Рейтинг экскурсовода: 4.9

Життя — цікава річ. Отримавши дві вищі освіти: технічну – НТУУ КПІ, і економічну — Київський державний університет підготовки Читать полностью
Проводит экскурсии на языках:
  • Русский
  • Украинский

Другие экскурсии гида