Рейтинг екскурсовода: 5

Екскурсія
Выберите оценку

“Дерево життя” – Київ козацький

«Дерево життя» – це українська візитівка столиці. Колоритні українські строї наших гідів вражають своєю яскравістю та вишуканістю, а любов до Києва та історії України запалює серця туристів із різноманітних країн світу.
На наших екскурсіях Ви дізнаєтесь про найславетніші сторінки історії України й безпосередньо Києва, про козацьку Україну та легендарних гетьманів, про історичні події, які заклали фундамент формування України як незалежної держави. Після екскурсії Ви будете гордитися тим, що Ви – українці. Якщо ж Ви представник іноземної держави, ми запалимо Ваше серце любов’ю до України.
Кожна екскурсія – особлива та інтерактивна. Адже це обов’язково і жива бесіда, і розповідь, і загадки, і жарти, і навіть козацькі випробування. Тож Ви матимете змогу відчути себе справжнім козаком та козачкою!
Допитливість, дружелюбність, оптимізм та почуття гумору – притаманні якості кожному з наших унікальних гідів. Коли ми розказуємо про історію рідного краю, наші очі горять любов’ю, а серце б’ється натхненням та пристрастю. Приєднуйтесь до наших екскурсій – ми неодмінно подаруємо Вам незабутні враження та гарний настрій.

Проводить екскурсії на мовах:

Екскурсія

Екскурсії гіда