Єврейські адреси Бесарабського кварталу

Частина коштів з прибутку буде передана на користь ЗСУ

Вся історія нашого стародавнього міста міцно пов’язана з історією єврейської київської громади. Єврейське населення зробило величезний внесок у розвиток міста.
Завдяки єврейським меценатам у Києві з’явилися Бессарабський ринок та Політехнічний інститут, будівля Обласної лікарні, Бактеріологічний інститут, синагоги Бродського та Розенберга, Троїцький народний будинок, а також безліч інших громадських, культових, житлових будівель, які й сьогодні служать нашому місту та формують не лише архітектуру, а й соціально-культурний образ Києва.
За словами знавця київської старовини Ігоря Гольфмана: «За всіх часів євреї любили Київ анітрохи не менше, ніж представники інших народів, які жили в ньому. Для багатьох поколінь “народу без батьківщини” Київ став не просто притулком, а й місцем, де розкривалися їхні таланти – ремісників та рабинів, лікарів та літераторів, музикантів та художників, юристів та підприємців.
Тут вони народжувалися, росли, закохувалися і творили, вирушали на фронт і йшли у Бабин Яр…».

Єврейські адреси Бессарабського кварталу та прилеглих до нього вулиць дадуть нам можливість побачити будинки, що збереглися до наших днів, і згадати багато імен. Ми говоритимемо про Лазара Бродського і відвідаємо Хоральну синагогу, побудовану на його кошти, про Йосипа Зекцера, Лева Гінзбурга, Голда Меїра, Павла Натансона, Натана Рахліна, Еліну Бистрицької та багатьох інших. 

Початок екскурсії: Бессарабський ринок (біля входу до супермаркету «Billa» з боку Хрещатика)
Закінчення екскурсії: вул. Басейна, 1

Що ми побачимо?

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 3000грн .

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 3000грн .

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 3000грн .

Мова:
К-ть людей:
Вартість екскурсії

3000 uah

Інші екскурсії гіда