0 грн
Найближчі екскурсії Розклад
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Нд
  • Пн
  • Вт
  • Ср
  • У цей день екскурсій немає.
Повний розклад
Усе Екскурсії по Києву

Тур вихідного дня. Канівський круїз

Ми здійснимо захоплюючу подорож вздовж Дніпра, в місця, де тисячі років тому зароджувався наш народ, в місця, які пам’ятають видатних українців, в місця, природа яких зачаровує і захоплює дух. Доторкнемося до традиційної української культури, помилуємося чарівними краєвидами та унікальними місцями, куди рідко заглядають звичайні екскурсії!

Програма туру:

08:30 Відправлення туристичним автобусом від станції метро ««Палац Україна» за маршрутом.

Перша зупинка в м. Бориспіль. Бориспіль – одне з найдавніших поселень Київщини, відоме за літописними матеріалами як Летч, Льто, Олто. Ми зупинимось біля
головної окраси міста – Борисоглібського собору, будівництво якого було розпочато у 1989 році на місці старовинного храму княжої доби, присвяченого святим Борису і Глібу. 

Далі наша подорож проходить через одне з найдавніших міст Русі – місто Переяслав. Вперше воно згадується у 907 році. Оглянемо центральну площу міста, історія якої тягнеться ще з часів коли цим майданом проходив головний шлях на Київ.

Після Переяслава вирушаємо в с. Циблі. Сучасне село Циблі виникло після затоплення в 1970-х роках Дніпрової заплави водами водосховища. Поселення
повністю перенесли на сусідній високий берег і тільки напівзруйнована сільська церква святого Іллі Пророка залишилася на прибережному острові. На сьогоднішній день село є одним з найкрасивіших куточків Переяслав-Хмельницького району. Знаходячись на березі Дніпра і оточене лісом, славиться своєю мальовничою природою, видами на Трахтемирівський півострів та визначними пам’ятками.

Далі місто Канів, Тарасова гора, парк скульптур, меморіальний парк, Успенський собор, Базиліанське училище. Канів має всі відзнаки курортного міста. З однієї сторони довгі піщані пляжі та широкий Дніпро, з другої-невисокі гори. 

Слідуючою зупинкою по нашому маршруті буде Букринський плацдарм- трагічне місце битви за Дніпро під час Другої світової війни у 1943 році.

Іван-гора. Панорама Дніпра. Церква на воді в селі Гусинці. Іван-гора згадується у 1151 році в Іпатіївському літописі як місце, де збиралися князі, щоб разом із князем Ізяславом Мстиславовичем вирушити в похід проти Юрія Долгорукого. Зараз з неї відкриваються приголомшливі краєвиди. Ще відоме це місце розповідями про затоплену церкву, з якої час від часу невідомо звідки, лунали дзвони, а вода Дніпра виносила їх у далечінь, лякаючи рибалок. 

Далі по маршруту місто Ржищів – самопроголошена столиця трипільської культури. Найстаріші поселення в цьому районі вчені відносять ще до епохи Трипілля, тому ці місця багаті археологічним матеріалом. Найпомітніший слід залишили трипільці (4-3 тисячоліття до нашої ери), черняхівська культура (початок нашої ери) і слов’яни княжих часів. У Ржищеві щорічно проводять етнофестиваль «Трипільське коло», а центр прикрашає невеликий Трипільський парк, де центральне місце займає своєрідна скульптура
ритуального трипільського посуду біноклевидної форми. 

Недалеко від Ржищева є таємне місце яке Вам покаже наш гід – унікальне озеро з голубою лікувальною глиною. Кажуть, що лише півгодини купання в ньому здатні зробити з Вас «нову людину».

Далі мандруємо вздовж схилів Дніпра та робимо зупинку в селі Витачів. Сьогодні ця місцевість заворожує неймовірними краєвидами на дніпровські пагорби та розливи Дніпра, загадковою горою Краснуха і є, як кажуть, потужнім місцем сили. Не дивно, що ці місця не раз приваблювали кінематографістів. У Витачеві та сусідньому Халеп’ї у 1979 році було знято значну частину фільму «Вавилон XX», фільм «Богдан-Зиновій Хмельницький», частково проходили зйомки кліпу духовного гімну України “Молитва за Україну”у виконанні DZIDZIO, в урочищі Городище знято серію епізодів фільму «Поводир» Олеся Саніна. 
19:30 Виїзд до Києва, орієнтовний час прибуття до станції метро «Палац Україна»- 20:30.

 

Транспортний засіб  проходить обов’язкову перед рейсову обробку (хімічну і миючу чистку, обробку поверхонь антисептичними засобами). В автобусі у вільному доступі знаходяться флакони з антисептиками і вологі антисептичні серветки. Обов’язковим є наявність і використання масок.

Тур організований разом із нашим партнером Богемія Сервіс. 

ВАЖЛИВО:
У випадку відмови від екскурсії більш ніж за 24 години здійснюється 100% повернення вартості подорожі. Якщо клієнт відмовляється менш ніж за 24 години, здійснюється повернення 50% вартості подорожі.

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 12600грн .

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 12600грн .

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 12600грн .

Мова:
К-ть людей:
Вартість екскурсії

12600 uah

Гід

Валерій Лисенко

Рейтинг екскурсовода: 4.9

Валерій Лисенко – старий киянин. Жив у будівлі домініканського монастиря, яку Тарас Шевченко зобразив поруч з Олександрівським Читати повністю
Проводить екскурсії на мовах:
  • Російська
  • Українська

Інші екскурсії гіда