Усе Екскурсії по Києву

Кавовий Київ – з дегустацією кави!

Частина коштів з прибутку буде передана на користь ЗСУ.

     Кавова історія Києва починалася з порцелянової кавової філіжанки і кавового дрес-коду, пройшла етапи розчинної кави, «подвійної половинки» та картонного стаканчика, і знову повернулася до порцелянової чашечки

     Першим київським поціновувачем кави вважають шотландця генерал-майора Патріка Гордона – коменданта Києва в кінці далекого XVII століття. А чиновники столичного магістрату отримували в XVIII столітті частину платні не тільки цукром, але і зернами арабіки. Окремі представники української богеми початку XIX століття пристрастилися до «кофею з ромом». 

     Але лише в другій половині XIX століття місцеві кавомани по-справжньому дібрали смаку. Процес пішов швидше, коли ароматний напій стали подавати в кондитерських, незабаром перетворених в кав’ярні європейського формату. Відкривали їх, як правило, іноземці. І з великим успіхом!

    Однак до статусу кавового міста Києву було ще далеко. Всім відомо, що кавова столиця України – це Львів.

    Але пройшли роки, і сьогодні Київ можна сміливо вважати містом кави.

    Під час екскурсії ми прогуляємося по місцях знакових для київської чашечки кави, поговоримо про знамениті старовинні київські кафе-кондитерські і, звичайно, будемо смакувати еспресо або капучино в сучасній кав’ярні. Тут, насолоджуючись ароматним напоєм, згадаємо про те, що першими оцінили каву зовсім не люди, а кози в далекій Ефіопії. Ми дізнаємося історію Юрія Кульчицького, завдяки якому кава потрапила в Україну, поговоримо про види і сорти кави, про способи його приготування, розберемося з «кавовим поясом» Землі.

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 3500грн .

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 3500грн .

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 3500грн .

Мова:
К-ть людей:
Вартість екскурсії

3500 uah

Інші екскурсії гіда