Екскурсія Бабиним Яром: місця розстрілів та меморіальні об’єкти

Бабин Яр є страшним символом Голокосту на території Східної Європи.

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» – неурядова організація, мета якої – створити інноваційний музей майбутнього, який стане центром вивчення та розповсюдження знання про трагедію Голокосту і Бабиного Яру.  На сьогодні проєкт підтримує Президент України Володимир Зеленський.

Дослідники Меморіального центру Голокосту провели дослідження на перетині криміналістики, сучасних технологій та історії, відтворили 3D-модель території Бабиного Яру періоду окупації та встановили точні місця наймасовішого розстрілу євреїв 29-30 вересня 1941 р.

Меморіальний центр «Бабин Яр» створив чи не найбільший в Україні цифровий архів і вже оприлюднив більше 800 тис. документів, які тепер є доступними для громадськості та міжнародної наукової спільноти. У 2021 році архів вже буде містити більше мільйона документів.

З вересня 2020 р Меморіал голокосту відкрив декілька меморіальних об’єктів на території Бабиного Яру.

Ми запрошуємо вас на екскурсію територією Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр», під час якої ми познайомимося з об’єктами, що були побудовані на території Меморіалу та присвячені пам’яті жертвам трагічних подій 1941 року. 

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

  • Тому не повідомляєте ціну екскурсії?

    Тому що вона безкоштовна

Інші екскурсії гіда