Рейтинг екскурсовода: 5

Екскурсія
Выберите оценку

Наталія Березюк

Добрий день, мене звати Наталія. Я народилась у Києві й з раннього дитинства закохалась у рідне місто, його історію і його душу. Змалечку батьки навчили, що мультфільми годиться дивитись виключно в кінотеатрі біля давньоруської Львівської брами, а лялькові вистави – в Синагозі Бродського. Пізніше я втікала від шкільної домашки до фонтанів Термена та Сінного ринку. Студентські роки пролетіли в стінах, які пам’ятали Івана Мазепу, Пилипа Орлика та Григорія Сковороду. На вуличках Подолу за нашими бешкетами зі свого постаменту примруживши очі слідкував гетьман Сагайдачний.

Я люблю не абстрактне Місто, а втому в ногах після прогулянок Андріївським та Хрещатиком, Володимирською гіркою та Замковою Горою, люблю схід сонця на Оболонській набережній і захід на лівому березі з видом на Лавру та Батьківщину-Мати. Люблю Київ на дотик: торкнутися до клейма славетної київської цегли або модерної мозаїки. Радію, коли вдається помилуватися новим стріт-артом і відшукати незвичні деталі на старих будинках. Люблю розгадувати їх значення, люблю інтерпретувати й ставити нові та нові питання. Але найбільше мені подобається ділитися відкриттями та надихати слухачів на власні пошуки.

Давній та святий, дивний та містичний, бунтарський та прогресивний, але водночас такий комфортний та душевний. Якщо чесно, то в кожного з нас свій Київ, але як же цікаво зазирнути та хоч на мить зануритися в чужу – нову – його версію. Гід – це посередник, провідник в мандрівці крізь простір і час, крізь хитросплетіння епох та доль. А екскурсія – це завжди відкриття та діалог, адже ми не лише намагаємося вивчити стрімкі, а іноді й невловимі зміни міста, ми пізнаємо і відкриваємо нове в собі. А Ви готові до нової подорожі?

Проводить екскурсії на мовах:

Екскурсія

Екскурсії гіда