Усе Екскурсії по Києву

Тур вихідного дня  «Чернігів. Початок знайомства»

Ви вже бували у Чернігові? А чи були Ви там з гідом?  Чи слухали Ви моторошні  історії про Чернігівського Звіра та як місто стало столицею Русі, про найважчий дзвін Чернігова та створення сонячного годинника… про привид Мотрі Кочубей…Цікаво?  А таких легенд в Чернігові достатньо… Поїхали та гарно проведемо час!

Програма туру.
07:30 – Відправлення з Києва туристичним автобусом від станції метро «Лісова».

Перша зупинка на екскурсійному маршруті – маленьке містечко Козелець. Екскурсія до собору Різдва Богородиці – однієї з найвідоміших споруд Чернігівського краю. Його звела на знак вдячності за життєві успіхи своїх синів, та була в ньому похована Графиня Наталія Розумиха. Один з братів – Олексій Розумовський, став чоловіком російської імператриці Єлизавети. Другий син – Кирило Розумовський, став останнім Гетьманом України. У створенні іконостасу церкви за легендою, брав участь сам Растреллі.
09:30 – відправлення до міста Седнів. 
11:00 – прибуття в стародавній Седнів. Знайомство з парком садиби Лизогубів , також садибні будівлі і найкрасивіші місця в парку. А ще кам’яниця Лизогуба, споруджена ще 1690 року, Воскресенська церква – усипальниця родини Лизогубів, маленьке диво українського бароко. Церква Св. Георгія, споруджена у XVIII столітті. саме у ній знімали ключові сцени знаменитого самого містичного фільму радянських часів «Вій».
13:30 – Прибуття в м. Чернігів.
Вільний час на відпочинок та обід. 
16:00 – початок оглядової екскурсії.
Перша літописна згадка про Чернігів датується 907 роком, коли князь Олег здійснив похід на столицю Візантійської імперії Константинополь, у якому взяли участь й сіверяни. Після успішного завершення походу Олег уклав з імператором договір, у якому серед міст Русі на почесному другому місці після Києва згадано Чернігів.
Археологічні дослідження засвідчують, що в Чернігові існувало розвинене ремісниче виробництво. У місті масово будували та виготовляли вироби з металу, дерева, шкіри і кераміки, одяг і взуття. Чернігів був одним з найбільших центрів ювелірного мистецтва Русі. Про значну концентрацію матеріальних цінностей у князівському Чернігові свідчить той факт, що тут знайдено півтора десятки давньоруських скарбів…І якщо говорити про скарби – то не всі вони  знайдені…За легендою найбагатший скарб сховав у своєму підвалі в Чернігові сам Мазепа…Цей скарб шукають і досі..
З тих давніх давен та по наші часи місто переходило з одних княжих рук до інших, зростало, змінювалось та відігравало немалу роль у політиці та економіці України-Русі.
Але не все ж слухати старовинні легенди та фотографуватися на фоні гарних краєвидів… Пройшли часи коли пиво було тільки одного сорту – “Чернігівське”.  Завітаємо до фірмових магазинів пивоварні  “Bierwelle”, що налічує більше двадцяти основних сортів, та десяти сезонних і спробуємо вибрати найкраще…

Екскурсії по програмі:
Знайомство з стародавнім містом Седнів, парк та садиба Лизогубів, кам’яниця Лизогуба, Воскресенська церква, церква святого Георгія.
Знайомство з містом Чернігів. Побачимо Стародавній Вал, Будинок Мазепи, Спасо-Преображенський собор, Борисоглібський собор, Колегіум, Пам’ятник Богдану Хмельницькому, П’ятницьку церкву, Чорну Могилу, Болдіну гору, Курган Гульбище, Антонієви печери, Троїцький собор.  
18:30 – виїзд з Чернігова.
20:30 – Орієнтовний час прибуття до Києва, до станції метро «Лісова».

У вартість входить:
• Обслуговування туристичним автобусом;
• Екскурсійне обслуговування та супровід ліцензованим гідом;
• Медичне страхування з розширеним пакетом на випадок захворювання на covid 19.

У вартість пакету не входить (відвідування за бажанням):
• Вхідні квитки до парку садиби Лизогубів – 25 грн;
• Вхідна плата до музеїв та виставок у Чернігові (орієнтовно): Борисоглібський собор (20 грн для дорослого, 10 грн дитячий квиток);
• Обід;
• Міський транспорт.

Транспортний засіб  проходить обов’язкову перед рейсову обробку (хімічну і миючу чистку, обробку поверхонь антисептичними засобами). В автобусі у вільному доступі знаходяться флакони з антисептиками і вологі антисептичні серветки. Обов’язковим є наявність і використання масок.

 
 

Що ми побачимо?

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Гід

Проводить екскурсії на мовах:
 • Російська
 • Українська
 • Доброго дня!
  Чи можна приєднатися до туру в Чернігів-2 Дорослих і 2 дітей, але ми будемо на своєму транспорті і рухатимемось з Вами по маршруту. Яка буде вартість ?
  Завчасно дякую!

  Доброго дня!

  Не рекомендуємо обирати такий варіант туру, оскільки ми та наш партнер не зможемо відповідати за вас, коли ви будете знаходитись не у нашому транспорті.  

  До того ж, в автобусі під час руху проводиться екскрусія прекрасним гідом Яном Приворотським, яку шкода пропускати.

  Якщо будете готові приєднатися до повної версії поїздки, то її ціна: 550 грн. для дорослих та 530 грн. для дітей.