Усе Екскурсії по Києву

За лаштунки київської Опери

За лаштунки Київської опери

Екскурсія, як правило, починається за дві години до вистави. Відбуваються останні приготування на сцені, глядачева частина готується до приходу шанувальників. Для них парадні двері будуть відчинені за 45 хвилин до початку вистави, а екскурсанти заходять зі службового входу, як і артисти! Тут ви маєте можливість відчути живий подих знаменитої Київської Опери. Ми зануримося в театральну атмосферу і пройдемо весь шлях: від закулісся з репетиційними залами, складами декорацій та реквізиту до сяючого золотом Бельетажу. Вам відкриються секрети і таємниці головного оперного театру України. Ви зможете помилуватися прекрасними інтер’єрами, кришталевими люстрами, венеціанськими дзеркалами, але головне – познайомитеся зі сценою зсередини і відчуєте себе артистами! Фотографувати майже всюди дозволяється, але без спалаху! 

Як же все відбувається? Група збирається перед пам’ятником Лисенку біля театру. Нас зустрічає екскурсовод і знайомить із зовнішнім виглядом Опери, демонструє видимі оку зміни, які сталися під час реконструкцій. Далі заходимо в театр, потрапляємо у святая-святих – за лаштунки, знайомимося зі сценою, яка вже оформлена декораціями: йдуть останні приготування, пов’язані зі світлом, ми зможемо побачити це на власні очі з бічних куліс. Побуваємо між минулим та майбутнім – у колишньому внутрішньому дворику театру. Вам покажуть різноманітні предмети дрібного реквізиту, який використовується у виставах, розкажуть секрети створення і використання маленьких чудес театральної бутафорії, покажуть справжні «шедеври» свого господарства. Будьте обережні, не загубіться в лабіринтах вузеньких коридорчиків з безліччю дверей! Нарешті – балетні класи, де до пізньої ночі можуть проходити репетиції, тож вам, напевно, пощастить побачити це таїнство своїми очима.

Ми залишаємо закулісся і в напівтемному залі для глядачів спостерігаємо останні приготування до вистави, під какофонію звуків музичних інструментів, які налаштовуються в оркестровій ямі,  дізнаємося про найважливіші історичні події, що сталися тут в різні періоди, про ті непомітні оку зміни, які сталися під час реконструкцій. Піднімаємося на бельетаж; якщо не сильно затягне закулісся, встигнемо зазирнути в «царську ложу» і дізнатися, наскільки ж вона царська. 

На екскурсії ви почуєте розповідь про історію появи опери в Києві, про особливості театрального життя, про курйози того давнього часу, коли театр тільки почав розвиватися в Києві. На бельетажі ви зможете помилуватися прекрасними інтер’єрами, кришталевими люстрами, старовинними венеціанськими дзеркалами, а також побачити театр «з висоти пташиного польоту». За кілька хвилин до початку вистави екскурсовод виведе групу зворотнім шляхом через службовий вхід. Хто залишається на виставу, повернеться до глядачевої частини тим же шляхом))

У разі, якщо Ви бажаєте також відвідати спектакль, зверніться, будь ласка, в каси для придбання квитка, оскільки у вартість екскурсії він не входить.

Що ми побачимо?

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 3800грн .

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 3800грн .

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Або ви можете Замовити її індивідуально від 3800грн .

Мова:
К-ть людей:
Вартість екскурсії

3800 uah

Інші екскурсії гіда