Рейтинг екскурсовода: 5

Екскурсія
Выберите оценку

Ася Лазо

Я вірю в те, що кордони існують лише в головах людей, тож подорожую у часі та просторі та із задоволенням запрошую на незвичайні прогулянки гостей Києва!
А місцевим жителям, які й не підозрюють, що таїть у собі їхнє прекрасне місто, наполегливо рекомендую відвідати хоча б одну екскурсію, після якої світ навколо стане яскравішим і яскравішим!
Народжена у чудовому місті Тернопіль, більшу частину свідомого життя я таки присвятила Києву, і він якось непомітно викрав моє серце. Я зрозуміла це, будучи за кордоном, коли в навушниках легендарні ЇЇ виконували «Небо над Дніпром, хто без тебе я?». Мабуть, це була якась точка неповернення, коли я вирішила, що жити далеко від Батьківщини – цікаво та повчально, але я не хочу. Так, подорожуючи Індією, Кенією, Марокко та іншими країнами, проживши рік на Алясці і ще кілька років на Сейшельських островах посеред Індійського океану, я все-таки повернулася і щаслива тепер знайомити гостей з інших країн і світів з нашим незвичайним Києвом і прекрасною Україною !
Оповідаю українською солов’їною and in English, of course.
З нетерпінням чекаю на зустріч з Вами, друзі!

Проводить екскурсії на мовах:

Екскурсія

Екскурсії гіда