Этой Крыше, как и дому, всего 100 лет. Разве это возраст для Города, которому больше 1000!
Но и за 100 лет Крыша успела приютить много жильцов. А если добавить тех, кто жил по соседству – цифра получится солидная.
Но больше всего Крыша любит истории о Выборе.
И ее любимые герои – три писателя, которые, как и все мы, решений в жизни принимали много, а вот Выбор сделали только один…
Правда, жили они не в ее доме, а по соседству… Но это и к …
Мистецтво – це відображення того, що відбувається у суспільстві. Щоб зрозуміти, що привело нас туди, де ми знаходимося, розібратися в основних поняттях, та й просто уявити собі естетичне, душевне задоволення – запрошую вас на АРТ-дівич-вечір!
Ми прогуляємося місцями найвідоміших художників, скульпторів, музикантів, які жили в Києві на рубежі 19 та 20 століття, обговоримо їхню спадщину, творче життя та секрети успіху.
Герої нашої Арт – …
Частина коштів з прибутку буде передана на користь ЗСУ.
Сьогодні мова піде ще про одного киянина зі світовим ім’ям – Олександра Вертинського.
Світове ім’я – то не перебільшення. Воно дійсно в нього було. І залишається.
У цьому полягає найбільша таємниця творчості Олександра Миколайовича, адже спеціальної музичної підготовки він не мав, крім того, навіть не знав нотної грамоти! Його голос ніколи не вирізнявся особливою красою та силою. Вертинський …
Вулички Подолу … Їх назви – Братська, Борисоглібська, Спаська, Волоська зберігають пам’ять про старий Подол, гуляти по ним можна нескінченно і кожного разу знаходити щось нове і цікаве. Вулички Подолу можуть розповісти багато дивовижних історій і ці вулички приведуть нас:
до старовинного жіночого Флорівського монастиря і ми розповімо вам історію дивовижного кохання і вірності жінки, яка стала черницею цього монастиря
до самої старої церкви …
У списку моїх авторських робіт ця екскурсія особлива, адже вона має відношення до найбільшого музичного інструменту у світі.
В цей Дім люди входять, стримуючи подих і сподіваючись на диво… Входять обережно, щоб не порушити його 100-річну тишу-рятувальну паузу у бурхливому потоці повсякденності. Сподіваючись на диво, бо навіть легкий торкання пальців до клавіатури органу неймовірно впливає на душу кожного з нас.
А ви знаєте як звучить …
Лиска і Жучка – два міфічні провідники у світ загадкового Києва. У ході велопрогулянки ми відвідаємо язичницьке капище, злітну смугу для польотів відьом на шабаш, зберемо букети з приворотних трав, дізнаємося, навіщо Сталін хотів ходити “ліворуч” під Дніпром і наостанок підживимося природною силою дрімучого Голосіївського лісу.
Є у Києві такі простори, куди не дістається урбан, він кільцями оточує природні місця сили, але боїться ступити на …
Київ складно назвати ідеальним містом Скажемо так — у ньому завжди було над чим працювати і що доопрацьовувати… Але те, що Київ – це місто зі своєю особою, місто зі своїм характером – навряд чи хтось заперечуватиме. Так завжди було. І зрозуміло, що таке місто дарувало світові (або просто притягувало) яскравих жінок, яскравих чоловіків. А вже сама атмосфера міста часто прихиляла до народження КОХАННЯ – коли яскравою і пристрасною («шоб як смола …
Частина коштів з продажу квитків буде передана на користь ЗСУ.
Під час цієї екскурсії ви подивитесь на архітектуру міста крізь призму романтичних почуттів.
Не поспішайте зітхати, мовляв, знову сентименти і повітряні палаци. Палаци, звичайно, будуть. І не лише повітряні. Але головне-за фасадом кожного будинку, в кожному вікні, пам’ятнику, меморіальній дошці ви побачите те, на чому тримається світ, – кохання.
І це лише одна сторона медалі, бо …
Що відбувається у театральному закуліссі, за гарним фасадом, у надрах театральних коридорів? Кожен київський театр – це окрема історія, свої перемоги та поразки, інтриги та плітки.Але безсумнівно, понад 150 років найголовнішим у нашому місті вважається Оперний театр. Його історія непроста, гостросюжетна, майже містична. Але, напевно, так і належить, такому високому мистецтву. До винаходу кінематографа його місце посідала опера. На нашій онлайн …
Яку б не взяти сторінку з історії Києва,переконуєшся, що це місто завжди настроює на романтику. Але чи варто дивуватися? Хіба можна не закохатися, прогулюючись по доріжкам Володимирської гірки, Долиною троянд і милуючись “романтичними” краєвидами? Ні для кого перебування в Києві не минало безслідно. Одні – як Михайло Врубель, знаходили джерело натхнення, інші – як поет Мандельштам, знаходили свої половинки, треті – як лікар Образцов, захищали …