Рейтинг екскурсовода: 5

Екскурсія
Выберите оценку

Тетяна Адамус

За фахом я історик, за покликанням – мандрівниця та шукачка пригод, а в душі – трошечки відьма. Тому екскурсії в мене – незвичайні. Є в мене прогулянка таємними двориками і та по Місцях Сили, екскурсії про відьом і про київські борделі 19 століття, прогулянка по Лисій горі і нічна екскурсія кладовищем. А крім того – багато інших нестандартних екскурсій та проектів, наприклад, затишні зимові лекції та онлайн-екскурсії.

У Києві я живу майже двадцять років. І для мене це не просто місто, а величезне поле для дослідження. Тут серед будинків загубилися відголоски минулого – неймовірні історії про незвичайних людей, про місця та культуру. Це місто манить мене, як дивний екзотичний птах манить дослідника – хочеться зловити його в кадр, зібрати яскраві пір’їнки-історії і показати людям. Це я й роблю на своїх екскурсіях.

На моїх прогулянках екскурсанти пізнають незвичайні сторони Києва, його неймовірні історії і маленькі таємниці, загадують бажання, милуються краєвидами і навіть… ворожать. Приходьте – буде цікаво!

Проводить екскурсії на мовах:

Екскурсія

Екскурсії гіда