Замовлення екскурсій

з 10.00 до 19:30 щоденно

Замовити онлайн

по особнякам

Велоекскурсія «Через пущу до моря»

Соснові ліси на північ від столиці облюбували ще київські князі, сучасники теж не пішли далеко і забудували підступи до міста дачами та віллами, коронує які садиба колишнього президента в Межигір’ї. Утім сьогодні ще цілі лісові масиви та заповідні урочища залишаються недоторканими. Тому щоб побачити Київське море ми як партизани пробиратимемося через лісові доріжки і болота Пущі. Маршрут складний не лише кілометражем, а й покриттям доріг. Ми не …

Таємниці дому Лібермана

Історія дому Лібермана зберігає пам’ять про людей та події за більш ніж 100 років його існування. Про це розповідається на екскурсії. Разом мі будемо розгадувати таємниці та загадки цього старовинного особняка (а тут їх чимало, навіть детективних!), знайомитися з його унікальними інтер’єрами. Наприкінці екскурсії зробимо спробу відповісти на питання – «чи справді була розсувна стеля?». Відвідування цієї екскурсії можливе за умови наявності …

Особняки Печерська

Свою назву Печерськ отримав від Києво-Печерської Лаври. Початок «місту-Печерську» поклав Петро І, заснувавши тут стару печерську фортецю та резиденцію київського губернатора. Продовжила справу імператриця Єлизавета спорудою Царського палацу. Шовковично-липові сади Лаври у 18-19 столітті остаточно витіснялися особняками київської знаті. Серед них — знаменитий Будинок вдови, що плаче, Шоколадний і Арабський будиночки,  Будинок барона …

Шоколадний будиночок та Липки

“Шоколадний будиночок” – так у Києві любовно називають один із знаменитих печерських особняків, що колись належав меценату Могилевцеву. Особняк, який протягом доброго десятка років перебував у стані летаргічного ремонту та реставрації знову відкрився для відвідувачів. Серед киян старшого віку, безумовно, виявляться ті, хто був тут на власному одруженні. Погодьтеся, акт одруження у “шоколадці” –  більш гуманний символ, ніж таке ж дійство в новому …

Єврейські маєтки Липок

Аристократичний район Києва, в якому, неподалік царського палацу, жили Сайт-Вітгенштейни, Раєвські, Браницькі, а пізніше – чудові художники, архітектори, музиканти і навіть київський дядечко Берліоза (не композитора, а Булгаківського героя), з кінця XIX століття стає місцем проживання єврейської “липської аристократії”, описаної Шолом-Алейхем. Особняки, побудовані прекрасними київськими архітекторами і сьогодні прикрашають вулиці Липок і …