Разом зі Світланою Бучко і Іриною Ковальковою ми підготували “Посиденьки у Старицьких. Досьє українського театру”.
Запрошуємо Вас на дію першу: «Шлях до корифеїв».
З чого починається театр? — Так! А національний театр? Саме про його початок ми зібрали несумне досьє!
У меморіальному будинку Михайла Старицького, де зберігається легендарна шахівниця, що дарувала сценографічні рішення великому драматургу, ми — «Цікавий Київ» спільно з Музеєм видатних …
Зазирніть за кулінарні завіси століть і відкрийте для себе справжню історію Києва через його гастрономічні смаки! Від князівських трапез до сучасних делікатесів – дізнайтеся, як змінювались уподобання мешканців Києва протягом віків.
На лекції ви почуєте:
Князівські застілля: які страви займали центральне місце на банкетах князів? Які кулінарні традиції того часу залишились у спадок?
Гастрономічні вподобання священнослужителів: Як …
З давніх часів дівчата збиралися у святки аби погадати на судженого. В святковий період, а особливо на Водохреще, дівчата ворожили, адже вірили, що в цей час можна не тільки дізнатися свою долю, а й вплинути на неї та повернути в бажане русло. То ж ми запрошуємо вас на наші жіночі посиденьки аби провести цей магічний час разом та поворожити.
– Ви дізнаєтеся різні цікавинки про традиції і давні вірування.
– Будемо ворожити з допомогою традиційних …
ЖІНОЧІ ОБРЯДИ ТА ВОРОЖІННЯ НА СВЯТО КАТЕРИНИ
Здавна день святої Катерини вважався найголовнішим із жіночих свят, адже Катерина була захисницею жіночої долі, покровителькою шлюбу та наречених. Вірили, що в цей час дівчина могла вплинути на свою долю та повернути її в бажане русло. То ж в переддень свята дівчата збиралися, аби поворожити, дізнатися про ссою майбутню долю та чоловіка.
І ми також запрошуємо вас напередодні дня Катерини на наші …
Искусство 20 века в основном кажется бредом сумасшедшего. Непонятным. Абстрактным. Примитивным и слишком сложным. Мудреным.
Если вы, хотя бы раз глядя на картину Жана Миро или Казимира Малевича думали: “да так сможет и ребенок” или “я тоже так могу, подумаешь – искусство!”. То скорее всего нам есть, что обсудить на очередной беседе о прекрасном.
К чему все эти “унитазы” у Дюшана, баночки с сюрпризом у Мандзони, пятна и линии у Кандинского, банки …
Приглашаем послушать онлайн-рассказ в режиме прямого эфира о том, как в Киеве отмечали Пасху!
Весна – прекрасная пора года, где есть свои праздники, свои традиции и обряды. И в центре этой прекрасной поры года издавна стояла Пасха, с предшествующим постом и последующими развлечениями, включая традиционные пасхальные визиты. Очень давно возникли эти традиции и обряды, которые до сих пор не утратили своего волнующего значения.
Наивысший расцвет …
Київ – Місто стародавнє, велике, чарівне. Місто містичне.
Недарма до слова відьма часто додають “київська”. А Микола Гоголь писав: “У нас в Києві всі баби, які сидять на базарі, – усі відьми”! А найстаріший в Києві базар знаходиться на Подолі.
Столиця України притягує гостей міста своїми загадками, таємничістю, багатою культурою, незвичайної енергетикою. Вся містика Києва зосереджена навколо місцевих гір, урочищ, легендарної Лисої гори …
Запрошуємо на віртуальну екскурсію метро!
Ми не поспішаючи прогуляємося п’ятьма станціями, з яких починався київський метрополітен, від Дніпра до Вокзальної;
ми уважно розглянемо всі деталі інтер’єрів і знайдемо всі приховані там пасхалочки.
Ви дізнаєтесь, чому київське метро починалося саме зі станції «Дніпро» і як так сталося, що перша черга закінчилася саме на «Вокзальній»;
звідки брали рожевий мармур для «Університету», та й чи це мармур …