Все Экскурсии по Киеву

Тур вихідного дня. Канівський круїз

Ми здійснимо захоплюючу подорож вздовж Дніпра, в місця, де тисячі років тому зароджувався наш народ, в місця, які пам’ятають видатних українців, в місця, природа яких зачаровує і захоплює дух. Доторкнемося до традиційної української культури, помилуємося чарівними краєвидами та унікальними місцями, куди рідко заглядають звичайні екскурсії!

Програма туру:

08:30 Відправлення туристичним автобусом від станції метро ««Палац Україна» за маршрутом.

Перша зупинка в місті  Бориспіль. Бориспіль — одне з найдавніших поселень Київщини, відоме за літописними матеріалами як Летч, Льто, Олто. Перша літописна згадка про нього відноситься до поч. XI ст. коли в братовбивчій війні (1015-1019) між синами київського князя Володимира на річці Альті загинув князь Борис, який з 1072 року канонізований як один з перших святих Київської Русі. З іменем Бориса і пов’язана сучасна назва міста. Історія цього міста досить цікава та наповнена подіями, але сьогодні ми зупинимось біля  головної  окраси  міста — Борисоглібського собору, будівництво якого було розпочато у 1989 році  на місці старовинного храму княжої доби, присвяченого святим Борису і Глібу.  Недалеко від входу в  храм встановлений  пам’ятний знак на честь перебування в Борисполі Тараса Шевченка, а також невелика скульптура хлопчика-пастушка.

Далі наша подорож проходить через одне з найдавніших міст Русі — місто Переяслав. Вперше воно згадується у 907 році. Оглянемо центральну площу міста, історія якої тягнеться  ще з часів коли цим майданом проходив головний шлях на Київ. Тож не випадково, що вздовж та навколо цього шляху розташовувалися різні адміністративні будинки, крамниці і навіть гетьман І. Мазепа (який, до речі мав у місті 10 крамниць)  збудував  тут красень Вознесенський собор. Після Переяслава вирушаємо до села Циблі. Сучасне село Циблі виникло після затоплення в 1970-х роках Дніпрової заплави водами водосховища. Поселення повністю перенесли на сусідній високий берег і тільки напівзруйнована сільська церква святого Іллі Пророка залишилася на прибережному острові. На сьогоднішній день село є одним з найкрасивіших куточків Переяслав-Хмельницького району. Знаходячись на березі Дніпра і оточене лісом, воно славиться своєю мальовничою природою, видами на Трахтемирівський півострів  та визначними пам’ятками.

Далі на шляху місто Канів. Тарасова гора, парк скульптур, Меморіальний парк, Успенський  собор, Базиліанське училище. Обід в кафе «Тарасова гора» (за бажанням 150 грн. — краще замовити при оформленні туру).

Канів має всі відзнаки курортного міста. З однієї сторони довгі піщані пляжі та широкий Дніпро, з другої — невисокі гори. А між ними витягнута смуга житлових районів. Має  місто  і давню історію. Його істинний вік невідомий, але є згадки, що повз  місто проходив великий шлях «з варяг у греки».  Тому крім відпочинку,  Канів  має  що цікавого розказати та показати  своїм гостям. У самому центрі  міста у Меморіальному парку,  знаходиться Георгіївський Успенський  собор, який збудували 1144 році за наказом ще князя Всеволода Ольговича. Саме у приміщенні сучасного  Успенського собору у 1861 році  в останню путь провели  Тараса Шевченка. Звідси відкривається чудова панорама Канівської ГЄС.

Достовірно не відомо чому, але саме в Каневі, на Чернечій горі, з давніх давен завжди ховали  гетьманів, де б вони не загинули. Тут же був похований і Тарас Шевченко, який ще за життя мріяв побудувати  будиночок та милуватися Дніпром. Це місце стало з тих пір одним з головних духовних центрів України  та перейменоване в Національний Шевченківський заповідник -Тарасова гора.

Слідуючою зупинкою  нашого маршруту буде Букринський плацдарм— трагічне місце битви за Дніпро  під час Другої світової війни у 1943 році. За словами учасників боїв на плацдармі, перед якими стояло завдання раптово захопити плацдарм на Канівських кручах, закріпитися на ньому, а потім перейти у наступ — таких кровопролитних боїв не було з початку війни. Букринський плацдарм коштував занадто дорого. Наскільки дорого — ще й досі не встановлено. 

Далі по маршруту місто Ржищів— самопроголошена столиця трипільської культури. Найстаріші поселення в цьому районі вчені відносять ще до епохи Трипілля, тому ці місця  багаті археологічним матеріалом. Найпомітніший слід залишили трипільці (4-3 тисячоліття до нашої ери), черняхівська культура (початок нашої ери) і слов’яни княжих часів. У Ржищеві щорічно проводять етнофестиваль «Трипільське коло», а центр прикрашає  невеликий Трипільський парк, де центральне місце займає своєрідна скульптура  ритуального трипільського посуду біноклевидної форми.  Ну і звісно ж тут є археологічний  музей.

19:30
Виїзд до Києва.
20:30
Орієнтовний час прибуття до станції метро «Палац Україна».

Транспортний засіб  проходить обов’язкову перед рейсову обробку (хімічну і миючу чистку, обробку поверхонь антисептичними засобами). В автобусі у вільному доступі знаходяться флакони з антисептиками і вологі антисептичні серветки. Обов’язковим є наявність і використання масок.

Тур організований разом із нашим партнером Богемія Сервіс. 

У вартість пакету не входить (відвідування за бажанням):
• Обід – 150 грн (меню під запит);
• Вхідні квитки в музеї та екскурсійні об’єкти.

ВАЖЛИВО:
У випадку відмови від екскурсії більш ніж за 24 години здійснюється 100% повернення вартості подорожі. Якщо клієнт відмовляється менш ніж за 24 години, здійснюється повернення 50% вартості подорожі.

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 12600грн .

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 12600грн .

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 12600грн .

Язык:
К-во людей:
Стоимость экскурсии

12600 uah

Другие экскурсии гида