Все Экскурсии по Киеву

Тайны Берестейского парка

Частина коштів з прибутку буде передана на користь ЗСУ.

Запрошуємо прогулятися мальовничим парком біля покинутої урядової резиденції. З найдавніших часів тут проходив шлях на захід, яким, починаючи з 11-го століття, чимало красунь вирушали підкорювати Європу. А почалося це з Анни Ярославівни – майбутньої французької королеви.
У 1910 році один з власників сусіднього хутора Волейків, викладач КПІ князь Кудашев, вперше в Російській імперії, сконструював, побудував і випробував літак, а згодом неподалік було споруджено аеродроми та авіазавод. В роки Великої війни для військових перевезень, вздовж околиць Києва було прокладено Північне залізничне кільце до гавані. Потім на місці колишнього монастиря було влаштовано державну дачу. Восени 1943 року мешканець хутора Дігтярі Микола Дегтяренко показав шлях до центру Києва танкістам, серед яких був Никифор Шолуденко.
У роки Великої війни, на початку ХХ століття, для військових перевезень, уздовж дачних хуторів на околиці Києва було прокладено Північне залізничне кільце у гавань.

Згадаємо ще багато цікавих таємниць нашої історії.

Збір на виході з м «Берестейська», біля скляних дверей.
Завершення у м.«Нивки», тривалість 2 години, довжина близько 3 км.

Маршрут і що побачимо: Маршрут і що побачимо: Перетин старого й нового Житомирських шляхів, переплетіння шляхопроводів, мальовничий Сирецький струмок з його джерелами, ставками та маленькими водоспадами. Покинута урядова резиденція, так звана Дача Любченка.

Бажано взяти з собою: зручне взуття, перекус, засоби від комарів.

Что мы увидим?

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 2200грн .

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 2200грн .

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 2200грн .

Язык:
К-во людей:
Стоимость экскурсии

2200 uah

Другие экскурсии гида