Фестиваль повітряних куль в Кам’янці – Подільському

День перший

07:00 відправлення туристичним автобусом від станції метро «Шулявська».

14:00 прибуття в м. Кам’янець- Подільський. Поселення в готель «Гетьман».

Кам’янець-Подільський – один з головних центрів історичного регіону Поділля, королівське місто в складі Речі Посполитої, музей під відкритим небом, місто, що зберегло дух середньовіччя. Своєрідність і унікальність його полягають у гармонійному поєднанні ландшафту з містобудівною структурою середньовічного міста, в якому військові інженери, використовуючи чудові природні властивості, створили фортифікаційну систему, що не має аналогів у Європі.

Пішохідна  екскурсія по місту, з відвідуванням фортеці.

Візитівкою Кам’янець-Подільського є Старий замок, могутність та краса якого перехоплюють подих навіть у досвідчених туристів. Цікаво, що кожна з одинадцяти веж замку має власну назву та особливу історію. Деякі з них виконують функції оглядових майданчиків та виставкових зал. До фортеці веде Турецький міст, який вважається найстарішим у країни. Відповідний факт навіть зафіксовано у «Книзі рекордів України». Але не тільки люди, а й природа створили неповторні пам’ятки в цих місцях.

День другий

07:30- 8:00 сніданок в готелі.

Автобусна екскурсія в Бакоту— затоплене село.

На Дністрі, за 55 км від залізничної станції Кам’янець-Подільський на території Національного природного парку «Подільські Товтри», знаходиться шматочок раю – Бакота. Але цього села ви не знайдете на карті України, бо Бакота — село, якого більше немає. Ще у 1980-х роках у Бакоті жили тисячі селян, однак радянська влада звідси усіх виселила і затопила село, розширюючи Новодністровську гідроелектростанцію. Сьогодні це місце відоме своїми неймовірними краєвидами та тишею.

Екскурсія продовжиться до Михайлівського печерного монастиря.

Найдавнішим об’єктом, що зберігся донині в Бакоті, є печерний монастир. Починалася історія Бакотського Михайлівського печерного монастиря ще з дохристиянських часів. Вік печер — близько 4 тис. років. Майже весь цей час вони слугували для поклоніння природним стихіям. До наших днів дійшли деякі язичницькі артефакти: стопа людини, вибита на камені, кам’яні ідоли та жертовники. Ця сторінка історії печер найменш вивчена. Християнство, прийшло сюди лиш у ХІ столітті. Напевно, вже ніхто і ніколи не дізнається, скільки ченців було в монастирі, в скількох печерах служили вони Богу. Понад 110 років тому вчені розкопали 17 ніш і 19 гробниць, у деяких з них були виявлені людські кістки.

Біля монастиря знаходиться три джерела чистої і дуже смачної води, температура якої навіть влітку не піднімається вище 8-12 градусів.  Крім того, що вода дійсно дуже смачна, місцеві жителі стверджують, що вона зцілює від багатьох хвороб.

14:00 Повернення в Кам’янець- Подільський. Відпочинок в готелі. Обід в ресторані.

З 16:00 до 19:00 відвідування фестивалю повітряних куль.

02-04 жовтня в Кам’янці-Подільському кольорові аеростати знову розфарбують небо. Квітка на камені вже давно асоціюється в багатьох кам’янчан і туристів з повітроплавною столицею. Щороку тут проходить кілька фестивалів, присвячених польотам повітряних куль. І вже вкотре, в Кам’янці відбудеться повітроплавна фієста. Політати в Кам’янець-Подільському можна на різних літальних апаратах, але найдивовижніший серед усіх – повітряна куля. Величезна і яскрава, вона за лічені хвилини підніме вас і ваших друзів в небеса, відкриваючи небачені раніше огляди і горизонти. Бажаючі можуть здійснити  оглядовий політ над містом (факультативно). Пориньте в цю атмосферу чарівного польоту та матимете можливість поглянути на світ під іншим кутом, змінюючи своє світовідчуття.

Ще один з варіантів прекрасно провести час у Кам’янці – оглянути мальовничий каньйон ріки Смотрич та ознайомитися з пам’ятками історії славетного Кам’янець-Подільського з нового, незвичного ракурсу. За бажанням, Ви зможете відправитися на екскурсію по Старому місту на БРДМ-2. Бойова розвідувально-дозорна машина знаходиться на озброєнні розвідувальних підрозділів більш ніж 50 країн світу. Її унікальність полягає у тому, що ця машина з підвищеною прохідністю здатна долати водні перешкоди та рухатися практично у будь-яких умовах, просто змінюючи тиск в шинах прямо з місця водія. Окрім феєричних відчуттів від перетворення БРДМ у катер під час мандрівки, на вас чекає захоплива екскурсія та краєвиди Смотрицького каньйону, у якому надійно сховані такі архітектурні пам’ятки, як башта Стефана Баторія, комплекс Польської та Руської брами, Замковий та Неопланівський міст, Пороховий склад, Захаржевська, Гончарська та Кравецька башти. Під час мандрівки гарантовані адреналін та чудові фотографії.

День третій

8:00 Сніданок в готелі.

Автобусна екскурсія «Хотинська фортеця».

Хотинська фортеця – свідок численних війн та баталій. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Колись вона була одним із найбільших військових форпостів Османської імперії. Могутнім захистом українських земель. За фортецю боролись князі та імперії, під її стінами гинули тисячі воїнів. Але, як переконують буковинські археологи, місце, де тепер стоїть фортеця, цікаве не лише дослідникам козацького періоду. Адже тут знаходять докази поселення давніх слов’ян, трипільської культури і навіть людей кам’яного віку. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її історію.

Під стінами фортеці свого часу стояли воїни Османської імперії, повстанця Мухи, народні месники Детини, воїни Дмитра Вишневецького та Петра Дорошенка.  Саме у Хотинській фортеці було знято більше 50-ти популярних кінострічок: «Захар Беркут», «Тарас Бульба», «Три мушкетери» і багато інших.

13:00 Повернення в Каменець Подільський. Обід в ресторані готелю.

14:00 Відправлення в Київ

22:30 Орієнтовний час прибуття до Києва.

У ціні враховано:

 •  Обслуговування комфортабельним автобусом за маршрутом;
 •  Проживання в готелі;
 •  Супровід професійним гідом;
 •  Екскурсійне обслуговування;
 •  Медичне страхування.

Туристичний пакет (опис і вартість).

Стандарт пакет – 2129 грн.

 • Включає: трансфер по маршруту, 2 ночі в готелі «Гетьман», номер типу стандарт, сніданки в готелю, страховка, оглядова екскурсія по Кам’янцю – Подільському.
 • Не включає: екскурсія «Бакота»- 300 грн, «Хотинська фортеця»- 350 грн., політ на повітряній кулі, екскурсія на БРДМ-2- 350 грн., обіди.

Преміум пакет – 2979 грн.

 • Включає: трансфер по маршруту, 2 ночі в готелі «Гетьман», номер типу стандарт, сніданки в готелю, страховка, екскурсії по програмі.
 • Не включає: політ на повітряній кулі, екскурсія на БРДМ-2- 350 грн., обіди.

  Транспортний засіб проходить обов’язкову передрейсову обробку (хімічну і миючу чистку, обробку поверхонь антисептичними засобами). В автобусі у вільному доступі знаходяться флакони з антисептиками. Обов’язковим є наявність і використання масок.

  Тур організований разом із нашим партнером Богемія Сервіс. 

  ВАЖЛИВО:
  У випадку відмови від екскурсії більш ніж за 24 години здійснюється 100% повернення вартості подорожі. Якщо клієнт відмовляється менш ніж за 24 години, здійснюється повернення 50% вартості подорожі.

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Інші екскурсії гіда