Усе Экскурсии в другие города

Тур до Львова на травневі – 3 дні

Маршрут: Київ – Львів – Тустань – Дрогобич – Жовква – Київ

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

ПАКЕТ «СТАНДАРТ» – 1969 грн,

ПАКЕТ «ПРЕМІУМ»- 2239 грн

Програма туру:

1 день.
06:30 Відправлення туристичним автобусом від станції метро «Палац України».
Прибуття в м. Львів. Поселення в готель «ADVENUS»

15:30 – 17:00 Тематична екскурсія в музей пивоваріння «Львівярня- цікаво і зі смаком».
Вимощені бруківкою вузенькі вулички, старовинні фасади будинків, львівська кава, шоколад, смачні пляцки та, звичайно ж, пиво! Разом з кавою і шоколадом, львівське пиво це своєрідна пам’ятка міста. “Пиво лікує душу і тіло” кажуть у Львові. Тому в перший же день нашої подорожі зануримося в історію, смаки та традиції пивоваріння. Навіть якщо Ви й не дуже полюбляєте смак цього напою, сам музейно-культурний комплекс пивної історії  «Львівярня» повинен сподобатися, тому що таких місць у нас не багато. «Цікаво та зі смаком» підійшли до його створення у 2005 році визначні історики, дизайнери та експерти пивоваріння. Аналогів цьому музею немає в Україні.  Логіка експозиції і текстів екскурсії проста – у «Львіварні» зібрано все цікаве, що стосується Львова і пива. Частина експонатів ігрові та інтерактивні: жива гравюра, театр тіней, 3D-голограма.
Гості можуть зануритись в процес пивоваріння й створити власний сорт пива. Зазирнувши під кришку одного чана, можна побачити процес виробництва пива, у другому, під збільшенням мікроскопу, побачити з чого воно складається… А завершується  подорож музеєм  дуже душевно – за дегустаційним сетом продукції пивоварні…

17:00-19.30 Оглядова екскурсія  містом.
Львів – чарівне місто застиглих міфів і легенд, край ремісників та королів, земля кованих воріт і різьблених левів… Історія стародавнього Львова багата і цікава, детально описана в незліченних  літописах, хроніках, спогадах мандрівників та наукових роботах. Перший опис міста датується 1258  роком – датою заснування міста галицько-волинським королем (князем) Данилом Галицьким, який і назвав місто на честь  свого спадкоємця Лева.

Львів – місто з особливою атмосферою. Це місто кави, місто джазу, дощу, шоколаду, терас і , як не дивно, пристрасного танго. Усі ці невеличкі радості життя встигли перерости у традиції для кожного львів’янина. Львів – це кав’ярні в вузеньких вуличках, захоплива архітектура, неочікувані страви та напої… До Львова варто їхати хоча би тому, що такого атмосферного міста в Україні більше немає. Тут кожен будинок, квартал, провулок дихають історією. Вони зберігають пам’ять про те, що відбулося багато століть тому. Це і створює неповторний шарм, яким зачаровуються туристи та повертаються до нього знову і знову…
2 день.
07:00 Сніданок в готелі.
8:00 Автобусна екскурсія «Тустань і місто Дрогобич».  
Багато хто чув і навіть дехто бував у Греції  на відомих, «нібито завислих у хмарах», скелях Метеорах, хтось подорожував у Чехії  парком «Саксонська Швейцарія». Але те, що в Україні  є своє скельне диво, знають далеко не всі… Тустань – це  унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХVІ століття, аналогів якій немає в Європі.  Це місце  де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя.
Тустань це фортеця, яка була важливим стратегічним об’єктом Карпатської лінії оборони рубежів Київської Русі для захисту від татаро-монгольських завойовників, а згодом і Галицько-Волинського князівства. Від неї залишились рештки стін та будівельних конструкцій, вирубані у скелях гроти, колодязі, підземні ходи. Крім того, фортецю використовували як митницю між Галицько-Волинським князівством та Угорщиною, а пізніше – між Польським королівством та Угорщиною.
Неповторність Тустані полягає не лише у її природних особливостях, хоча скеля сама по собі вражає (Урицькі скелі здіймаються на висоту 50 метрів і є частиною природного національного парку «Сколівські бескиди»).
Унікальність полягає ще й у можливості точного відтворення дерев’яної забудови, що існувала на скелях..
Наступна локація цього дня – місто Дрогобич. Він займає друге місце за кількістю населення і економічного розвитку на Львівщині. Це місто солеварів та тиші. Дрогобич славиться вишуканою архітектурою та різноманітністю стилів. Пропонуємо  прогулятися спокійними та затишними вуличками, споглянути його красу та помилуватися архітектурними принадами. Своєрідним центром міста є площа Ринок та розташована на ній висока вежа Ратуші, що була зведена в 1922 – 1927 роках та гарно збереглася і сьогодні.
У місті функціонують сакральні споруди – кафедральний собор Пресвятої Трійці, який відноситься до єпархії УГКЦ та вважається зразком  архітектури XVII – XIX ст., Костел святого Варфоломія, дерев’яна церква Воздвиження Чесного Хреста, а також  унікальний пам’ятник  галицької народної архітектури – дерев’яний храм святого Юра, який внесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО. У Дрогобичі також є величезна покинута синагога..
Однією з «цікавинок» міста  є найдавніше  підприємство – Дрогобицька солеварня. Цей унікальний завод, заснований ще в далекому 1250-му році, працює й сьогодні. Сіль вважають символом міста – навіть на гербі Дрогобича зображено дев’ять топок солі. Ви маєте можливість побачити, як виглядають шахти і видобувають сіль. Безцінні поклади ропи, з якої виварюють найчистішу і найкориснішу сіль, сформувалися ще 15 мільйонів років тому, коли на цій території було море. Сам процес видобутку практично не змінився – наразі він є таким самим, як і багато століть до того. Під час відвідання заводу є можливість придбати унікальну сіль.

По закінченню екскурсії, Вас чекає театралізована екскурсія біля Ратуші міста. Ви почуєте веселі історії міста, зможете піднятися на верхній поверх Ратуші і дізнатися багато цікавого.
18:30 відправлення до Львова. Вільний час.
3 день.
8:00 Сніданок в готелі. Виселення.

9:00 Екскурсія «Жовква – ідеальне місто Ренесансу».
Жовква це місто-пам’ятка, єдиний добре збережений в Україні зразок приватного ренесансного “ідеального” міста-фортеці, перлина національної архітектурної спадщини. Як і більшість історичних міст Галичини, воно має багату і цікаву історію, пов’язану з життям і діяльністю видатних історичних осіб кількох народів – українців, поляків, євреїв, вірмен… Центральна частина міста оголошена Державним історико-архітектурним заповідником.
В Жовкві збереглися релігійні споруди різних епох та стилів і саме головне – атмосфера стародавнього міста…
На завершення історичної частини нашого туру Вас чекає підземелля з смачною кухнею. А як казав Оскар Уайльд “Після доброго обіду можна пробачити кого завгодно”
14:00 Відправлення в Київ.
22:00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

ВАРТІСТЬ:

ПАКЕТ «СТАНДАРТ» – 1969 ГРН,

ПАКЕТ «ПРЕМІУМ»- 2239 ГРН

У ціні пакету СТАНДАРТ враховано:
 Обслуговування туристичним автобусом за маршрутом;
 Проживання в готелі: 2 ночі в готелі – номер типу стандарт;
 Екскурсійне обслуговування: екскурсія «Жовква – ідеальне місто Ренесансу»
 Медичне страхування.

У вартість пакету СТАНДАРТ не входить:

 Особисті витрати, сніданки та обіди;
 Додаткове харчування;
 Екскурсії:
– тематична екскурсія в музей пивоваріння «Львівярня» з дегкстацією -175 грн;
– оглядова екскурсія Львовом -250 грн;
– автобусна екскурсія «Тустань і місто Дрогобич» -400грн;

 Вхідні квитки:

– Скельний комплекс Тустань – 75 грн

– Музей-церква святого Юра в Дрогобичі – 40 грн

– Ратуша у місті Дрогобич – 50 грн

– Солеварня в Дрогобичі – 50 грн

-Жовківський замок – 90 грн,

– Ратуша в місті Жовква- 50 грн

У ціні пакету ПРЕМІУМ враховано:

 Обслуговування туристичним автобусом за маршрутом;
 Проживання в готелі: 2 ночі в готелі – номер типу стандарт;
 Екскурсійне обслуговування: всі екскурсії, перераховані в програмі;
 Медичне страхування.

У вартість пакету ПРЕМІУМ не входить:

 Вхідні квитки:

– Скельний комплекс Тустань – 75 грн

– Музей-церква святого Юра в Дрогобичі – 40 грн

– Ратуша у місті Дрогобич – 50 грн

– Солеварня в Дрогобичі – 50 грн

-Жовківський замок – 90 грн,

– Ратуша в місті Жовква- 50 грн

Транспортний засіб  проходить обов’язкову перед рейсову обробку (хімічну і миючу чистку, обробку поверхонь антисептичними засобами). В автобусі у вільному доступі знаходяться флакони з антисептиками і вологі антисептичні серветки. Обов’язковим є наявність і використання масок.

Тур організований разом із нашим партнером Богемія Сервіс. 

ВАЖЛИВО:
У випадку відмови від екскурсії більш ніж за 24 години здійснюється 100% повернення вартості подорожі. Якщо клієнт відмовляється менш ніж за 24 години, здійснюється повернення 50% вартості подорожі.

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Інші екскурсії гіда