Все Необычные экскурсии

Фабрика ялинкових іграшок Луб’янка

Скоро Новий Рік, а у вас ще немає новорічного настрою? Тоді поїхали чимшвидше в гості до ялинкових прикрас!
Запрошуємо на незвичайну екскурсію на фабрику ялинкових іграшок, де ви побачите справжнє диво, і навіть створите свій власний шедевр — іграшку ручної роботи

На нашій екскурсії ви побуваєте в декількох цехах фабрики у Луб’янці і побачите весь процес створення авторської ялинкової іграшки: як із звичайної колби утворюється іграшка, як іграшки фарбуються, як розписуються майстринями, укладаються у коробки ї вирушають до крамниць по всій Україні. 

Ви побачите:
— Склодувний цех. Саме тут зі скляної колби народжується скляна заготовка майбутньої іграшки. Це — захопливий процес. Скло нагрівається до 600 градусів, і вправні склодуви прямо на ваших очах видувають іграшки різноманітних форм і розмірів.
— Художній цех. Тут ви побачите, як на іграшки наносяться різноманітні малюнки. Кожна куля розписується вручну за авторським ескізом. Талановиті майстрині з радістю покажуть Вам таємниці і особливості своєї техніки розпису.
— Майстер-клас зі створення власної новорічної іграшки. Саме тут гарантовано отримаємо новорічний настрій за допомогою веселої музики, кольорового світла і таланту майстрів-ведучих майстер-класу.  
Вже можете готувати своє новорічне бажання, яке загадаєте особливим чарівним способом. Адже  кожен отримає майстер-клас із розпису новорічної іграшки, яку забере із собою та прикрасить вдома ялинку.

За бажання ви зможете придбати ялинкові іграшки з авторським розписом.

Подаруйте собі та дітям новорічний настрій — поїхали разом на фабрику ялинкових іграшок у Луб’янку!

Увага: Для дітей, незалежно від віку, потрібно придбати окремий дитячий квиток, оскільки кожна дитина повинна мати власне місце в автобусі відповідно до Правил безпеки. 

Відвідування цієї екскурсії можливе за умови наявності сертифікату вакцинації або негативного ПЦР-тесту, Згідно з постановою КМУ та правилами роботи в червоній зоні.

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 9900грн .

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 9900грн .

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 9900грн .

Язык:
К-во людей:
Стоимость экскурсии

9900 uah

Другие экскурсии гида