Все Экскурсии в другие города

Природний парк Беремицьке

Програма туру:

8:30 Відправлення з Києва туристичним автобусом від станції метро «Лісова» .

Прибуття в парк дикої природи Беремицьке.

10:00 Вихід на екскурсію «Слідами диких тварин». Нас чекає тематична екскурсія та годування диких тварин парку з годівниць. Біля годівниць є шанс зустріти польських коників і туроподобних. Велика ймовірність застати муфлонів і ланей, а якщо пощастить — оленя і сарн.

Хто де живе? Чим харчується? Який спосіб життя веде? Як людина може допомогти диким звірам і що повинна робити при зустрічі з ними? Відповіді на ці та інші цікаві питання з великим задоволенням Вам надасть досвідчений гід під час цієї екскурсії.

Прогулянка по екостежкою займе 1,5 години (приблизно 3 км).

11:30 Музей диких котів. Живий Музей «Котячих». – це унікальний музей, де ви зможете дізнатись про історію роду котячих від найдавніших часів до сьогодення, їх різноманіття в Україні та світі, роль в житті людини і багато іншого. 

Тут Ви не побачите картонних стендів, опудал тварин та інших звичних атрибутів музею. Музеєфікація буде здійснена завдяки сучасним технологіям, -аудіо та –відеоапаратурі. А також Ви зануритеся в природу парку за допомогою віртуальної реальності, де зможете «пролетіти» (за допомогою спеціальних окулярів) над парком.

12:00 Екскурсія до Mini Zoo. Це зоопарк, в якому проживають тварини невеликих розмірів. На вас очікуватимуть мініпіги (невеликі свині завбільшки з кота), декстери (карликові корови), фалабели (маленькі коні, в рази менші за поні) та багато інших цікавих тварин.

13:00 Час для смачного обіду (не входить до вартості — можна взяти з собою або замовити за додаткову оплату). Вільний час для катання на конях

14:30 Збір групи. В гарному настрої вирушаємо додому.

Орієнтовний час прибуття до Києва, до станції метро «Лісова»- 16:30.

У вартість входить:

Обслуговування туристичним автобусом;

Екскурсійне обслуговування та супровід професійним гідом;

Вхідні квитки до парку

У вартість пакету не входить:

Обід110 грн (борщ, тушкована картопля з курячою гомілкою, салат з капусти, хліб, компот (замовляється та оплачується на пізніше 22 квітня);

Транспортний засіб  проходить обов’язкову перед рейсову обробку (хімічну і миючу чистку, обробку поверхонь антисептичними засобами). В автобусі у вільному доступі знаходяться флакони з антисептиками і вологі антисептичні серветки. Обов’язковим є наявність і використання масок.

Тур організований разом із нашим партнером Богемія Сервіс. 

ВАЖЛИВО:
У випадку відмови від екскурсії більш ніж за 24 години здійснюється 100% повернення вартості подорожі. Якщо клієнт відмовляється менш ніж за 24 години, здійснюється повернення 50% вартості подорожі.

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 4500грн .

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 4500грн .

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 4500грн .

Язык:
К-во людей:
Стоимость экскурсии

4500 uah

Другие экскурсии гида