0 грн
ближайшие экскурсии Расписание
 • Ср
 • Чт
 • Пт
 • Сб
 • Вс
 • Пн
 • Вт
 • В этот день экскурсий нет.
Полное расписание

Тур вихідного дня «Житомир — Бердичів»

Програма туру:

07:30 відправлення туристичним автобусом від станції метро «Шулявська».

09:15 прибуття в м. Житомир.

На перший погляд може здатися, що цікавих та величних місць у Житомирі не дуже то і багато. Але це як подивитись! Замкова гора, Магістрат, торгові ряди, Кафедральний костел Св. Софії 1737 р, Майдан Перемоги, Кафедральний Преображенський собор — найбільший собор Правобережної України, геологічний пам’ятник «Голова Чацького», Житомирський каньйон, гребля і підвісний міст на річці Тетерів, один із символів міста — Водонапірна вежа — родичка Пізанської вежі, Старий бульвар, парк барона Шодуара, пам’ятники Пушкіну і Іоанну Павлу II, пам’ятник Корольову і пам’ятник Героям Небесної Сотні на майдані Корольова. Місцеві вважають, що їх місто може багато що розповісти та показати, але ці подробиці залишимо нашому гіду, а зараз тільки деякі факти:

Житомир – одне з найдавніших міст України, засноване ще у 884 році.
Через Житомир проходить найстаріший та найдовший торговий шлях — Via Regia, або ж «Королівський шлях». Цей шлях об’єднує вісім європейських країн та існує вже понад 2 тис. років. Шлях починається в Іспанії, проходить через Європу до України, йде через Львів на Житомир та далі в Азію.
Кожна третя пачка морозива в Україні виготовлена в Житомирі.
Житомирщина – батьківщина нашої національної валюти. Саме тут, Центральна Рада прийняла закон про введення грошової одиниці – гривні.
Житомирська обласна державна філармонія була побудована у 1858 році, як театр за проектом відомого архітектора Іванна Штромма. Легенди розповідають, що пам’ятка архітектури з’явилась у Житомирі випадково, план будівлі переплутали і замість звичайного провінційного театру побудували зал на 600 місць з унікальною акустичною системою, який мали збудувати у Києві.
Першу електричну лампочку запалили у Житомирському міському театрі 121 рік тому.
В Житомирі 12.01.1907 народився Сергій Павлович Корольов — всесвітньо відомий конструктор ракетно-космічних систем. В місті знаходиться музей космонавтики імені С.П.Корольова.

14:00 переїзд до Бердичіва. Тримаємо курс на Бердичів — місто повне сюрпризів і яскравих вражень. Колись невелике єврейське містечко, до сих пір приваблює туристів і не тільки з України. Архітектура, цікава історія і мальовничі пейзажі гармонійно поєднуються в єдине ціле.

У 1430-их роках великий князь литовський віддав цю місцевість путивльському та звенигородському наміснику Каленику Мишковичу. Його підданий Бердич і заснував тут хутір, який згодом почав називатися Бердичевом. В 1483 році кримські татари його зруйнували ,а в 1546 році, в акті розмежування земель між Литовсько-Руською державою і Польщею, Бердичів вже згадується як власність магнатів Тишкевичів. Князь Тишкевич збудував у Бердичеві замок і через деякий час перебудував його в монастир.

Подальший розвиток Бердичева пов’язаний з процвітанням монастиря, в якому була “Чудотворна ікона”. Після 1675 року, коли з дозволу польського короля Станіслава Августа в Бердичеві було запроваджено щорічні ярмарки, містечко стало заселятися і через деякий час перетворилось у великий торговий центр. В Бердичеві жив та працював «дідусь єврейської літератури» Менделе Мойхер-Сфорім (Ш. Абрамович). Він відзначився своїми скандальними творами, але справжній скандал викликала повість “Такса, или банда городских благодетелей”, коли в героях багатії впізнавали себе. Також в місті часто бував класик єврейської літератури Шолом Алейхем (С. Рабінович).З 1785 року в Бердичиві жив та був міським рабином Леві Іцхак,визнаний лідер хасидизму на Волині, шанований як святий.

15 березня 1850 року, в Бердичеві французький письменник Оноре де Бальзак побрався з українською графинею польського походження Евеліною Ганською. Відомі музиканти Антон і Микола Рубінштейни також походили з Бердичева.

У місті 92 пам’ятки історії, архітектури та монументального мистецтва.

18:00 відправлення до Києва.

20:00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

Додатково оплачується:
вхідні квитки в екскурсійні об`єкти — 50 грн з людини.

Транспортний засіб  проходить обов’язкову перед рейсову обробку (хімічну і миючу чистку, обробку поверхонь антисептичними засобами). В автобусі у вільному доступі знаходяться флакони з антисептиками і вологі антисептичні серветки. Обов’язковим є наявність і використання масок.

Тур організований разом із нашим партнером Богемія Сервіс. 

ВАЖЛИВО:
У випадку відмови від екскурсії більш ніж за 24 години здійснюється 100% повернення вартості подорожі. Якщо клієнт відмовляється менш ніж за 24 години, здійснюється повернення 50% вартості подорожі.

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсовод

Ян Приворотский

Рейтинг экскурсовода: 5

Проводит экскурсии на языках:
 • Русский
 • Украинский
 • Иврит

Другие экскурсии гида