0 грн
Найближчі екскурсії Розклад
 • Нд
 • Пн
 • Вт
 • Ср
 • Чт
 • Пт
 • Сб
 • У цей день екскурсій немає.
 • У цей день екскурсій немає.
 • У цей день екскурсій немає.
 • У цей день екскурсій немає.
 • У цей день екскурсій немає.
Повний розклад

Тур вихідного дня «Цікавий Житомир»

Програма туру:

09:30 відправлення туристичним автобусом від станції метро «Шулявська».

11:30 прибуття в м. Житомир.

На перший погляд може здатися, що цікавих та величних місць у Житомирі не дуже то і багато. Але це як подивитись! Замкова гора, Магістрат, торгові ряди, Кафедральний костел Св. Софії 1737 р, Майдан Перемоги, Кафедральний Преображенський собор – найбільший собор Правобережної України, геологічний пам’ятник “Голова Чацького”, Житомирський каньйон, гребля і підвісний міст на річці Тетерів, один із символів міста – Водонапірна вежа – родичка Пізанської вежі, Старий бульвар, парк барона Шодуара, пам’ятники Пушкіну і Іоанну Павлу II, пам’ятник Корольову і пам’ятник Героям Небесної Сотні на майдані Корольова. Місцеві вважають, що їх місто може багато що розповісти та показати, але ці подробиці залишимо нашому гіду, а зараз тільки деякі факти:

Житомир – одне з найдавніших міст України, засноване ще у 884 році.
Через Житомир проходить найстаріший та найдовший торговий шлях – Via Regia, або ж “Королівський шлях”. Цей шлях об’єднує вісім європейських країн та існує вже понад 2 тис. років. Шлях починається в Іспанії, проходить через Європу до України, йде через Львів на Житомир та далі в Азію.
Кожна третя пачка морозива в Україні виготовлена в Житомирі.
Житомирщина – батьківщина нашої національної валюти. Саме тут, Центральна Рада прийняла закон про введення грошової одиниці – гривні.
Житомирська обласна державна філармонія була побудована у 1858 році, як театр за проектом відомого архітектора Іванна Штромма. Легенди розповідають, що пам’ятка архітектури з’явилась у Житомирі випадково, план будівлі переплутали і замість звичайного провінційного театру побудували зал на 600 місць з унікальною акустичною системою, який мали збудувати у Києві.
Першу електричну лампочку запалили у Житомирському міському театрі 121 рік тому.

Після екскурсії матимемо вільний час для того щоб прогулятися або скористатися можливістю і відвідати знаменитий Музей космонавтики ім.С.П. Корольова (вхід 30 грн/дорослі, 20 грн/діти). Павільйон музею дуже атмосферний, підсвічений різнокольоровими вогнями, створює відчуття перебування на космічному кораблі. Тут виставлені моделі космічної техніки, місячний грунт, предмети, які побували за межами нашої планети.

    Далі ми заїдемо в «Ремісничий двір» у Житомирі. (Вхід 80 грн /дорослі, 40 грн/діти).  Засновник і директор народного музею історії «Ремісничий двір»-Федір Євтушенко за фахом юрист, а зараз  приватний підприємець. Його хоббі – колекціонування, яке й дало поштовх створенню великої експозиції. Після екскурсій ми зможемо випити наливки та смачного ароматного чаю від Т. М. «Мудрість природи»  в невеличкому кафе,  декорованному різноманітними виробами з порцеляни.

19:00

Орієнтовний час прибуття до Києва.

Додатково оплачується:
вхідні квитки в екскурсійні об`єкти – 50 грн з людини.

Транспортний засіб  проходить обов’язкову перед рейсову обробку (хімічну і миючу чистку, обробку поверхонь антисептичними засобами). В автобусі у вільному доступі знаходяться флакони з антисептиками і вологі антисептичні серветки. Обов’язковим є наявність і використання масок.

Тур організований разом із нашим партнером Богемія Сервіс. 

ВАЖЛИВО:
У випадку відмови від екскурсії більш ніж за 24 години здійснюється 100% повернення вартості подорожі. Якщо клієнт відмовляється менш ніж за 24 години, здійснюється повернення 50% вартості подорожі.

Що ми побачимо?

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Інші екскурсії гіда