Одеса. Чорноморська Пальміра

День 1

Відправлення з Києва автобусом від станції метро «Іподром». Переїзд в Одесу.

Розміщення в готелі «Чорне море»*****

Далі в програмі – Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія:

Аркадія і французький бульвар, Морський вокзал і Карантинна площа, два заводи шампанських вин і три театри, дві Арнаутській вулиці і три пам’ятника Де Рібаса,  Одеська кіностудія і сто місць, де в Одесі знімали улюблені фільми. Під час пішохідної екскурсії огляд об’єктів: Воронцовський і Шахський палаци; будинок з однією стіною і будинок, де збиралися розстріляти Котовського; пам’ятник Дюку і пам’ятник Катерині з фаворитами; Потьомкінські сходи.

Вільний час, відпочинок. Ночівля.

День 2
Сніданок. Запрошуємо на захоплюючу екскурсію – Кримінальна Одеса. Ви почуєте історії про знаменитих бандитів і аферах століття, побачите дворик Мішки Япончика, будинок Гоцмана, Тюремний замок і ін. З початком заснування міста-порту і отримання права на вільну торгівлю Одеса вважалася свого роду вольницею, куди прагнули за щасливим життям люди різних станів, достатку і народностей. Тож не дивно, що тут стали промишляти нелегальним товаром, з’являлися різні банди, зародилася контрабанда. Так, найбільш кримінальним районом в той час була горезвісна Молдаванка. Тоді це окраїна міста, де селилися дрібні торговці, робітники і биндюжники. Одеса привертала до себе увагу багатьох аферистів і злодіїв. Сонька Золота Ручка – відома авантюристка кінця XIX в. Про її кримінальний талант шахрайки ходили чутки навіть в Європі ми пройдемося по Молдаванці, заглянемо в дворики відомих одеських криміналітету, побуваємо на «малині», прогуляємося по М’ясоїдівській, Колонтаївській і Малій Арнаутській, на якій виготовляли фальсифікат і скуповували крадене. Ви почуєте таємниці і легенди злодійського світу, цікаві історії про гучних аферах. Дізнаєтеся, як в Одесі придумали контрабанду, ким був створений «кодекс нальотчика», хто такі Яша Блюмкін, Гриша Котовський, Карабас і Давид Курлянд.

Вільний час, відпочинок. Ночівля.

День 3
Сніданок. Вільний час, відпочинок.

До 12.00 звільнення номерів.

** 09:00 Факультативна екскурсія Одеські дворики. Одеський двір – це найзагадковіше місце на світі. Адже чомусь саме сюди найбільше прагнуть потрапити гості Одеси. У дворах можна знайти пам’ятники, котів, гарний настрій, а, головне, веселих сусідів. У вас є унікальна шанс підглянути в замочну щілину одеського двору. Дізнатися, про що тут сперечаються, що люблять і як розмовляють. І, можливо, наші одеські сусіди навіть пригостять вас смаколиками, приготованими на одеській кухні, звичайно ж, за
старовинними одеським рецептами

14.00 виїзд до Києва.

21.00 орієнтовний час прибуття в Київ.

ВАРТІСТЬ ТУРУ на 1 особу:

Пакет ПРЕМІУМ – 2949 грн., до якого враховано:
 Обслуговування туристичним автобусом за маршрутом;
 Екскурсії: оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по місту; «Кримінальна Одеса»
 Супровід ліцензованим гідом;
 Проживання в готелі Чорне море 4* (парк Шевченко) в м. Одеса;
 Сніданки в готелях;
 Медичне страхування з розширеним пакетом на випадок захворювання на covid 19;
 Курортний збір
Пакет СТАНДАРТ – 2459 грн., до якого враховано:
 Переїзд туристичним автобусом за маршрутом Київ – Одеса – Київ;
 Супровід професійним гідом;
 Проживання в готелі Чорне море 5* (парк Шевченко) в м. Одеса;
 Сніданки в готелях;
 Медичне страхування з розширеним пакетом на випадок захворювання на covid 19;
 Курортний збір
Пакет ЕКОНОМ – 900 грн., до якого враховано::
 Переїзд туристичним автобусом за маршрутом Київ – Одеса – Київ;
 Супровід професійним гідом;
 Медичне страхування з розширеним пакетом на випадок захворювання на covid 19;

У вартість пакетів не входить (відвідування за бажанням):
 Особисті витрати;
 Додаткове харчування;
 Міський транспорт;
 Для пакету ПРЕМІУМ  – факультативні екскурсії відмічені*: “Одеські дворики”; (з заходом в катакомби) – 200 грн; прогулянки на електрокарі від Аркадії до Ланжерону та годинна прогулянка по Чорному морю на катері – 300 грн.
 Для пакету СТАНДАРТ та ЕКОНОМ: оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по місту – 300 грн; «Кримінальна Одеса» – 300 грн, “Одеські дворики” (з заходом в катакомби) – 200 грн; прогулянки на електрокарі від Аркадії до Ланжерону та годинна прогулянка по Чорному морю на катері – 300 грн.

Тур організований разом із нашим партнером Богемія Сервіс. 

ВАЖЛИВО:
У випадку відмови від екскурсії більш ніж за 24 години здійснюється 100% повернення вартості подорожі. Якщо клієнт відмовляється менш ніж за 24 години, здійснюється повернення 50% вартості подорожі.

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Інші екскурсії гіда