Медичний центр «ДокторПРО» в Києві на Печерську є частиною Міжнародної мережі медичних центрів «ОН Клінік», яка була заснована в 1987 році в Ізраїлі.

Філія в Києві розпочала свою роботу у лютому 2020 року, та пропонує своїм пацієнтам широкий перелік послуг за наступними напрямками: проктологія, гінекологія, гастроентерологія, ендоскопія, дерматологія, трихологія, хірургія, ультразвукове дослідження внутрішніх органів, лабораторні аналізи, в тому числі і на СOVID-19.

Медичний центр «ДокторПРО»

 «ДокторПРО» в Києві —  це кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання, затишна атмосфера, відсутність черг і доступна вартість послуг. Основними перевагами  клініки є:

 • Комплексне  первинне обстеження (включає діагностику, консультацію та одноразові засоби огляду);
 • Наглядність в процесі діагностики та лікування;
 • Можливість поетапної оплати, пільги для деяких категорій населення;
 • Унікальні сертифіковані препарати недоступні в аптечній мережі;
 • Індивідуальні схеми  лікування;
 • Комплексний підхід до самого лікування (за аналогією з західною медициною
 • Анонімність;
 • Сучасне обладнання виробництва США, Німеччини, та Південної Кореї;
 • Міжнародність (лікуємо іноземців та продовжуємо лікування розпочате в іншій країні);
 • Цілодобова підтримка пацієнтів — гаряча лінія;
 • Лікування без госпіталізації та відриву від роботи, чи догляду за малолітньою дитиною;
 • Надання унікальних медичних послуг (інтимна пластика, безопераційне лікування геморою: лазерна вапоризація, латексне лігування та інфрачервона коагуляція);
 • Безопераційні, малоінвазивні методи лікування;
 • Компетентність, експертність кожного співробітника медичного центру;
 • Бездоганний сервіс на кожному етапі обслуговування, за яким стежить незалежна служба контролю якості.

Медичний центр «ДокторПРО» в Києві пропонує інноваційні підходи для вирішення делікатних проблем. Лікування відбувається за допомогою малоінвазивних методів і новітнього обладнання, без операцій та відмови від звичного способу життя. Швидка та точна діагностика захворювань проводиться з використанням сертифікованого обладнання закордонних виробників. Протягом всього лікування наші фахівці знаходяться на зв’язку з пацієнтами і завжди готові відповісти на будь-які їхні запитання.

У нас ви можете в зручний для вас час отримати консультацію вузькопрофільного лікаря. Послуги проктолога в «ДокторПРО» — це безопераційне лікування та вирішення таких проблем: геморой, анальні тріщини, аноректальний больовий синдром та свербіж, поліпи, кондиломи, анальні бахромки, кондиломи.

Також у медичному центрі на Печерську в Києві можна пройти комплексне гінекологічне обстеження. Кваліфіковані гінекологи вищої категорії приймають з такими хворобами, як: «молочниця» (вагінальний кандидоз), ерозія шийки матки, кольпіт, ендометріоз, дисфункція яєчників, а також проводиться інтимна пластика.

Медичний центр «ДокторПРО»

Ще одна доступна послуга — консультація гастроентеролога. В нашому медичному центрі прийом веде досвідчений лікар-гастроентеролог, кандидат медичних наук займається лікуванням широкого спектру захворювань шлунково-кишкового тракту. Для точної постановки діагнозу в «ДокторПРО» використовується новітнє ендоскопічне обладнання, що дозволяє швидко та безболісно отримати точні дані про стан органів шлунково-кишкового тракту і вибрати оптимальну схему лікування.

В медичному центрі  «ДокторПРО» ви також можете звернутись до фахового дерматолога та трихолога, який за допомогою цифрової діагностики встановлює точний діагноз та призначає подальше лікування дерматологічних захворювань. Наші лікарі проводять видалення доброякісних новоутворень шкіри за допомогою радіохвильового методу.

Якщо вам потрібен лікар на Печерську, запишіться на консультацію в медичний центр «ДокторПРО» у Києві. Доступний цілодобовий запис онлайн за посиланням або за контактним номером телефону 0 800 300 700 (безкоштовно по всій Україні).