Процедура імплантації зубів — це стоматологічна операція заміни пошкодженого чи відсутнього зуба. На відміну від протезів, які по суті є вставними зубами, імплантати встановлюються в щелепну кістку під час декількох операцій. Зубний імплант — це своєрідний гвинт із титану або інших матеріалів, який зростається зі щелепною кісткою й заміняє коріння відсутнього зуба. Імплант слугує основою для кріплення штучного зуба, який за розміром, формою та кольором схожий на здорові зуби пацієнта.

Якщо у вас відсутній один або кілька зубів, імплант є найкращим варіантом, особливо якщо ви:

 • маєте повністю сформовану здорову щелепу;
 • не маєте захворювань ясен;
 • не маєте хвороб, які впливають на загоєння кісток, або інших протипоказань.

Проконсультуйтесь зі стоматологом, щоби дізнатись, чи підходить вам процедура імплантації зубів. Тим часом у вас є можливість дізнатися, що таке імплантація зубів і як саме вона відбувається в Люмі-Дент.

Ключові етапи операції

Імплантація зубів зазвичай проводиться поетапно впродовж кількох місяців, і включає серію незначних операцій та процедур:

 1. Спочатку лікар здійснює попередній огляд та робить необхідні рентгени, щоби спланувати операцію;
 2. Під час першої операції, імплант встановлюється в щелепну кістку, а сам пацієнт перебуває під анестезією й не відчуває болі;
 3. За кілька місяців кістка розростається навколо встановленого імплантату;
 4. Згодом, стоматолог робить зліпок ротової порожнини, щоби виготовити штучний зуб або зуби;
 5. Штучний зуб або зуби встановлюються на імплант.

  Імплантація зубів у клініці Люмі-Дент

  Весь процес передбачає чимало візитів до стоматолога, а також інших залучених лікарів. Після будь-якої з процедур можуть з’явитися синці, біль і набряк ясен чи обличчя, незначна кровотеча. Можливо, вам доведеться вживати м’яку їжу до повного загоєння.

  Переваги імплантації

  Імплантати мають низку переваг перед протезами, які є знімними штучними зубами, зокрема вони:

  • більш природні та зручні;
  • покращують жувальну функцію;
  • знижують ризик розвитку карієсу в сусідніх зубах;
  • підтримують у кращому стані кістки на місці втраченого зуба;
  • сприяють зниженню чутливості сусідніх зубів;
  • потребують звичайного догляду.

  Однак зубні імплантати підходять не всім. Імпланти з’єднуються зі щелепною кісткою, тому людина має бути достатньо здоровою, перш ніж погоджуватися на операцію з імплантації. Операція є достатньо безпечною, якщо її виконує кваліфікований і досвідчений хірург або стоматолог. Це також єдиний варіант відновлення зубів, який підтримує здоров’я щелепної кістки людини та стимулює її загоєння.

  Імплантація зубів у клініці Люмі-Дент

  Вартість

  Зубна імплантація — це достатньо коштовна операція, тому, перш ніж розпочати, переконайтеся, що ви правильно оцінили майбутні витрати. Вартість процедури залежить від багатьох чинників:

  • кількість і типи необхідних імплантатів;
  • розташування імплантатів усередині щелепи;
  • необхідність у будь-яких додаткових процедурах для підготовки порожнини рота до операції;

  Стоматолог оцінить вартість операції з імплантації зубів під час первинного огляду. Інші варіанти заміни зубів, такі як мости, можуть виявитися дешевшими. Однак мости важче підтримувати в чистоті та вони часто вимагають заміни чи ремонту, що нівелює довгострокові переваги цього методу. Зубні імплантати надзвичайно надійні та функціональні, особливо якщо людина правильно доглядає за ними.