Трамвай є самим проблемним видом транспорту в Києві. Про це журналістам повідомив генеральний директор КП «Київпастранс» Микола ЛАМБУЦЬКИЙ, передає «proUA».
ЛАМБУЦЬКИЙ заявив, що пересувний склад трамвайного парку оновлюється гірше за інші види наземного транспорту. Причиною цього є висока вартість нових сучасних трамваїв (близько 1,5 млн. євро за одиницю). «Київпастранс» проводить реконструкцію і модернізацію старих трамваїв, що дозволяє збільшити експлуатаційний термін на 12-15 років. Вартість такої модернізації складає близько 300 тис. гривень.
Генеральний директор «Київпастранс» відзначив, що трамвайна проблема виникає не тільки із-за пересувного складу, але і критичного стану рейкового господарства. За його словами в Києві 300 км трамвайної колій і на багатьох ділянках потрібна реконструкція.
ЛАМБУЦЬКИЙ повідомив, «Київпастранс» почне реконструкцію трамвайної колій з лінії швидкісного трамвая. За його словами, до кінця року завершаться проектні роботи, і з початку 2007 року підприємство почне реконструювати лінію.
«Ця проблема навіть фізично не може бути вирішена в короткий термін», – сказав ЛАМБУЦЬКИЙ.
У Києві 21 трамвайний маршрут, на якому працює 319 трамваїв.