Рейтинг экскурсовода: 5
Після майже тридцяти років життя за кордоном, я вже три роки з насолодженням ходжу вулицями мого Міста та дякую долі за те, що я знову тут. Я думаю, зараз мене багато киян зрозуміють. Мені пощастило побувати в багатьох гарних містах з гарними назвами, я більше двадцяти років проробила в туризмі, але тільки Киів тримає мою душу та продовжує дивувати своїми таємницями, вражати своєю красою та приголомшувати трагічними та щасливими зворотами історії. Я дуже хочу ділитися моїм улюбленим містом з вами, розповідати про його унікальну історію, незвичайну архітектуру та про чудових людей, які жили тут колись. Краще знаючи наше Місто, ми будемо більше цінувати його, та боротися за його збереження.
Проводит экскурсии на языках:
Дуже цікава екскурсія. Світлана харизматична , з відчуттям гумору. Дякую вам, за вашу працю, за вашу любов до Києва.
EoHSthevrEPilIgdaRaj
Дуже дякую Світлана за таку гарну подорож у часі.Шкода що така гарна оселя теж страдає від часу і від рашиської навали,дуже-дуже сподіваюсь що його зуміють зберегти (але це питання вже не до екскурсовода)