Все Экскурсии по Киеву

Видубицький Свято-Михайлівський монастир

Частина коштів з прибутку буде передана на користь ЗСУ.

В літописній місцевості Видубичі, серед мальовничих пагорбів Звіринецької гори височіє один з найдавніших та найгарніших монастирів Киева — Видубицький Свято-Михайлівський монастир.
Історія монастиря почалася ще в ХІ столітті, коли в 1070 році син великого князя Ярослава Мудрого Всеволод заложив тут кам’яний храм Святого Михайла на честь народження сина. Згодом Видубицький монастир став вотчинним для нащадків Володимира Мономаха. Архітектурний ансамбль Видубицького монастиря, який сьогодні постає перед нами, сформований в найкращих традиціях українського бароко. Кожна споруда монастиря є пам’яткою архітектури. Екскурсія відкриє всю палітру цих унікальных споруд: Свято-Михайлівського храму ХІ століття, Георгієвського та Трапезного храмів кінця XVII cтоліття, дзвінниці, будинку настоятеля, братського корпусу XVIIІ-ХІХ століть. Побачимо ми також надгробки монастирського некрополя, що збереглися до наших часів. Кладовище було зачинено в 1920-і роки, а в 1930-1960-і практично знищено.
Багато тяжких випробувань випало пережити монастирю за свою майже тисячьолітню історію. Та сьогодні Видубицький монастир, овіяний легендами, вражає не тільки своєю історією та красою, а й спокоєм, який тут царює.
Ви без сумніву відчуєте, що це місце високої духовності має дивовижну натхненну
чарівність, воно надихає та гармонізує.

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 3000грн .

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 3000грн .

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 3000грн .

Язык:
К-во людей:
Стоимость экскурсии

3000 uah

Другие экскурсии гида