Все Экскурсии по Киеву

Чарівні Печерські Липки

Частина коштів з прибутку буде передана на користь ЗСУ

Історичні Печерскі Липки — це один з найпрестижніших аристократичних районів Києва. Назва Липки походить від липової алеї, яка була насаджена тут більш як 250 років тому довкола  Кловського палацу  і вздовж теперішньої  Липської вулиці , де і буде проходити наша екскурсія. Та тої алеї вже давним-давно нема, а назва живе.
Традиції, закладені ще в середині ХVІІI століття після будівництва на Липках Маріїнського палацу, збереглися тут і до наших часів. Із середини XIX до початку XX століть Липки були переважно місцем поселення київських аристократів, багатіїв, чиновників і військових, були районом фешенебельних
особняків. Наприкінці XIX століття склад мешканців дещо змінився — серед будинків аристократії з’явилися особняки представників торговельного, промислового та фінансового капіталу. Розташовувались на Липках і адміністративні споруди міста.
Чимало особняків старих часів збереглося до нашого часу. Тільки на одній вулиці Липській ми побачимо сім чудових споруд – пам’ятників архітектури та історії, дізнаємося про їх власників. Нас вразить краса Кловського палацу, збудованого в середині ХVІІI століття в стилі українського барокко: розшукаємо єдиний на Липках особняк, який споруджено у стилі модерн: закінчимо нашу екскурсію біля колишнього особняка Київського генерал-губернатора М.Драгомирова – нині тут Посольство КНР.

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 3000грн .

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 3000грн .

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 3000грн .

Язык:
К-во людей:
Стоимость экскурсии

3000 uah

Другие экскурсии гида