Тур вихідного дня Вінниця

День перший

07:30 відправлення туристичним автобусом від станції метро «Шулявська».

12:00 прибуття в м. Вінниця. Поселення в готель. Відпочинок з дороги.

13:00 Автобусно-пішохідна екскурсія по місту. Вінниця має безліч цікавинок, які приваблюють туристів: фонтан Roshen та музей шоколаду, водонапірна вежа, сучасні трамваї і безкоштовний Wi-fi майже по всій центральній частині міста, майданчик «Вінниця в мініатюрі», храм Пресвятої Діви Марії Ангельської та підземелля монастиря капуцинів, Національний музей-садиба та усипальниця М. Пирогова, музей «Автомотовелофототелерадіо» J. Історія міста наповнена легендами, починаючи з версій про заснування міста і його назву, закінчуючи дбайливим переплетінням вуличок, які ще декілька століть тому спускались у лабіринти-катакомби  та досі приховують таємниці минулих століть  і створюють  атмосферу спокою та усамітнення. містом Вінниця стала тільки в XVII столітті, перетворившись на столицю Брацлавського воєводства. Швидкий  її розвиток  почався з розвитку  залізничної  магістралі КиївОдеса. З`явилися фабрики і заводи, почалось спорудження кам’яних житлових і громадських будівель. Багато з них, нині реставровані та відтворені. Вінниця була навіть столицею України.  З 2 лютого 1919 року Директорія УНР переїхала до Вінниці і місто на цілий  місяць  стало столицею України. Прогулюючись містом, Ви зрозумієте чому Вінниця з 2013 року  утримує першість серед міст України, як місто комфортне для проживання. Родзинкою цього дня стане феєричне шоу світломузичних фонтанів. Це варто побачити! Трансфер до готелю.

День другий

08:00 — 8:30 сніданок в готелі.

9:00 відправлення до старовинного  і дуже мальовничого села  Печера, яке  розташувалося на красивому плато над Південним Бугом.  Його назва виникла від печер, які перебували в товщі гори з незапам’ятних часів.  Селище знамените в першу чергу порогами, утворені річкою та старовинним дерев’яним храмом Різдва Богородиці, збудованим ще в 1764 році.  Фундаментом для церкви та огорожі послужили каменеві брили, які залишилися від замку колись владного і жорстокого молдавського господаря Дуки.  Він, же заклав в кінці XVIII століття розкішний парк, який значно розширили і впорядкували після його втечі нові господарі — польські шляхтичі Свейковські, які перебували у родинних зв’язках  зі знаменитим сімейством  Потоцьких.  Уміло використовуючи природні нагромадження каменів, в парку з’явилися гроти і купальні.  Тут збереглися двохсотрічні липи, старовинні паркові доріжки.  А в глибині парку був розкішний палац,  оздоблений зсередини чудовою ліпниною, прикрашений гобеленами, статуями, вазами, вишуканими меблями. Нині в Печерському парку ховається маленький архітектурний шедевр — мавзолей-усипальниця родини Потоцьких, побудований в неороманскому стилі за проектом Владислава Городецького.

11:00 переїзд до міста Тульчин. Подорож  Поділлям продовжуємо в невеликому, але теж досить цікавому містечку- Тульчин. Як часто буває -етимологія назви міста викликає суперечки.  Найбільш вірогідною версією є  змішане угорсько-турецьке походження. Коли в 1672 році місто потрапило під владу Османської імперії, його стали називати Нестервар-Турчин, «турецька Нестервар».  Від цієї подвійної назви в результаті залишилось Турчин, яке згодом перейшло в сучасне — Тульчин.

У першій половині XVII століття місто стає великим торговим центром завдяки польському магнату Адаму Калиновському і європейським купцям.   З припиненням роду Калиновських в місті панує рід  Потоцьких.  З цього моменту завдяки державному і політичному діячеві, графу Станіславу Щенсному Потоцькому- найбільшому землевласнику України, Тульчин розквітає і стає широко відомим центром промисловості та ремесел високої європейської культури.  Саме Потоцький у 1775 році робить Тульчин своєю родовою резиденцією, споруджуючи в 1782 році палацово-парковий ансамбль «Хороше».  Величавий  твір мистецтва і архітектури проектували французький художник, будівельник і механік Лакруа, дизайнер голландець Меркс, автор парку англієць Міллер.

Розповідають, що у підземеллях палацу Потоцьких  був  хід, який сполучав палац і домініканський монастир, який знаходиться в центрі Тульчина.  Хід був настільки широким, що Потоцький  їздив до монастиря на трійці коней.

Тульчин відомий музеєм-садибою Миколи Леонтовича – відомого українського композитора, який подарував нам славнозвісного «Щедрика». У місті розташовані Успенська церква з дзвіницею, Христо-Різдвяний кафедральний собор та римо-католицький костел, які цікаві своєю архітектурою. Одна з найцікавіших будівель міста, палац купця Розенфельда.

17:00 відправлення до Києва.

21.00 орієнтовний час прибуття до Києва.

У ціні враховано:

  •  Обслуговування комфортабельним автобусом за маршрутом;
  •  Проживання в готелі;
  •  Супровід професійним гідом;
  •  Екскурсійне обслуговування;

Транспортний засіб  проходить обов’язкову перед рейсову обробку (хімічну і миючу чистку, обробку поверхонь антисептичними засобами). В автобусі у вільному доступі знаходяться флакони з антисептиками і вологі антисептичні серветки. Обов’язковим є наявність і використання масок.

Тур організований разом із нашим партнером Богемія Сервіс. 

ВАЖЛИВО:
У випадку відмови від екскурсії більш ніж за 24 години здійснюється 100% повернення вартості подорожі. Якщо клієнт відмовляється менш ніж за 24 години, здійснюється повернення 50% вартості подорожі.

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Другие экскурсии гида