Мотоцикл зупинився біля одного зі столичних байкерських клубів Route 66, що на вулиці Жилянській, 87/30. Появу першого в Києві пам’ятника, присвяченого байкерському руху, минулої суботи зустрічали гучною музикою, гуркотом моторів та спалахами фотокамер. Такий подарунок мотоциклісти підготували собі до відкриття нового сезону. Історичний момент презентації скульптури байкери закріпили відбитками своїх долонь на постаменті.

Кошти на встановлення пам’ятника збирали самі байкери і просто любителі “залізних коней”.

На відкриття з’їхалися сотні мотоциклістів, які вирішили відзначити радісну подію гучною музикою і шумом двигунів своїх мотоциклів. Очікували побачити на події й музиканта Шона Карра. Проте він на церемонію так і не з’явився.

Багато киян уже встигли “приміряти” байк і обійнятися з дівчиною на задньому сидінні. “Фото веселі виходять,— ділиться враженнями студент Олександр Присяжнюк.— Але сам пам’ятник, якщо чесно, більше схожий на велосипед, ніж на мотоцикл”.

Може, це й правда, зате відтепер кожен без огляду на вік та водійські права може посидіти на передньому сидінні байка, “покатати” привабливу дівчину та зробити цікаві фотознімки на згадку.