Корекція прикусу проводиться різними методами, брекети – один із найпоширеніших варіантів. Але іноді пацієнти не готові жертвувати естетикою та комфортом, носити на зубах металеву чи керамічну конструкцію протягом тривалого часу. У таких ситуаціях стоматологи пропонують рішення – виготовлення кап, адже ціна елайнерів доступна кожному. Такий метод рекомендований при незначних викривленнях, коли немає можливості або пацієнт відмовляється використовувати брекети.

Що таке елайнери для зубів

Це прозорі капи, виготовлені з тонкого та міцного полімеру в лабораторії за макетом зліпка зубного ряду пацієнта. Елайнери в стоматології використовуються для вирішення різних завдань:

  • відбілювання;
  • лікування та насичення емалі вітамінами;
  • корекція прикусу.

При відбілюванні та лікуванні капи наповнюються спеціальним гелем та надягають на зуби на ніч. При вирівнюванні прикусу прозорий пристрій можна носити протягом дня або в певні проміжки часу. Вони непомітні при розмові, не створюють дискомфорту, але корекція проходить довше, цей метод коштує дорожче за класичну систему брекетів.

Елайнери для вирівнювання зубів: як проходить корекція

Успіх безпосередньо залежить від використання прогресивного способу корекції, інноваційних технологій та матеріалів. Кращим рішенням на ринку визнано ортодонтичну систему виправлення прикусу Easy Align:

  • стоматолог проводить 3D-томографію (сканування) щелепи та зубів та отримує унікальне тривимірне зображення;
  • на основі цього знімка у спеціальній програмі визначається майбутнє правильне розташування зубів пацієнта, програма розраховує напрямок корекції кожного зуба, послідовність зміни прозорих елайнерів на різних етапах виправлення;
  • на 3D-принтері виготовляються капи, пацієнт надягає їх на зуби і носить за складеним ортодонтом графіком. На кожному етапі елайнери змінюються з урахуванням плану корекції та поставленого завдання щодо вирівнювання зубного ряду.

Ортодонтична система виправлення прикусу Easy Align випробувана на практиці у різних країнах, технологію використовують найкращі клініки України.

«Люмі-Дент»: лідер у сфері корекції прикусу

Мережа стоматологій у Києві має бездоганну репутацію, регулярно займає верхні позиції в рейтингах і отримує багато позитивних відгуків від пацієнтів. Успіх компанії базується на застосуванні прогресивних методів та високотехнологічного обладнання, наявність повного комплекту оснащення у клініці дозволяє пропонувати клієнтам корекцію зубного ряду за вигідними цінами.

У «Люмі-Дент» працюють досвідчені ортодонти та техніки, кваліфікація лікарів підтверджена дипломами та сертифікатами про вивчення передових технологій. Вибір методу вирівнювання прикусу визначається індивідуально після комплексного обстеження, з урахуванням показань та протипоказань, побажань та матеріальних можливостей клієнта. У відгуках про роботу мережі клінік пацієнти наголошують на чесності співробітників, лікарі надають правдиву інформацію про стан зубів, не нав’язують непотрібних процедур та рекомендують оптимальні рішення.

Компанія надає повний комплекс стоматологічних послуг: всі види діагностики, лікування, хірургія, естетична. Висока якість сервісу поєднується із вигідними цінами, тут проводяться регулярні акції, є система знижок. Скористайтеся послугами «Люмі-Дент», лікарі мережі клінік забезпечать кращий догляд ваших зубів і гідні довіри.