Все Новинки!

Тур вихідного дня «Маковецька сироварня та місто Богуслав»

Програма туру.
Відправлення з Києва туристичним автобусом від станції метро «Іподром» о 09:00.
Перша локація – «Маковецька сироварня», ферма «Семеро козенят», біля села Лука, на межі Таращанського і Богуславського районів Київської області (близько 140 км від Києва).
Спеціалізація: виробництво крафтових сирів з козиного та коров’ячого  молока. Унікальна рецептура, сировина високої якості, поголів’я племінних кіз, привезених з-за кордону, збалансоване харчування на основі органічної їжі і вільного випасу. Під час відвідування буде представлена історія сироваріння, показана технологія виробництва окремих видів сирів і звичайно ж дегустація, з можливістю придбати якісний і корисний продукт.
Крім цього ми спробуємо разом з власником сироварні приготувати  справжню фету, так, як це роблять в грецьких селах. І не дивуйтеся, якщо Ви відчуєте себе справжнім чарівником сироваром!
Друга локація нашого маршруту – невеличке місто з великою історією, м. Богуслав. Ми не будемо намагатися осягнути неосяжне, але Пані Олена з задоволенням розповість: про зв’язок між Богуславом і жіночим султанатом; про вишні, тітоньок з Бердичіва та літературу; про енергію гранітів і судовий процес. І, звичайно, у вас буде можливість побути наодинці з гранітними масивами, водою і тією силою, яку вам подарує стародавнє місто Богуслав.
Орієнтовний час прибуття до Києва, до станції метро «Іподром»- 21:00.

У вартість входить:
• Обслуговування туристичним автобусом;
• Екскурсійне обслуговування та супровід ліцензованим гідом;
• Дегустація сиру, чай, кава під час дегустації;
• Медичне страхування з розширеним пакетом на випадок захворювання на covid 19.

Транспортний засіб  проходить обов’язкову перед рейсову обробку (хімічну і миючу чистку, обробку поверхонь антисептичними засобами). В автобусі у вільному доступі знаходяться флакони з антисептиками і вологі антисептичні серветки. Обов’язковим є наявність і використання масок.

Тур організований разом із нашим партнером Богемія Сервіс. 

 
 
 
 

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсовод

Елена Безрук

Рейтинг экскурсовода: 5

Добрый день. Мое имя Елена Безрук. Мне очень повезло — то, что я люблю, стало моим Делом. А люблю я рассказывать истории и люблю Читать полностью
Проводит экскурсии на языках:
  • Русский
  • Украинский

Другие экскурсии гида