Тур вихідного дня «Місто Богуслав і Маковецька сироварня»

Програма туру.
Відправлення з Києва туристичним автобусом від станції метро «Іподром» о 09:00.
Перша локація маршруту – невеличке місто з великою історією, м. Богуслав. Ми не будемо намагатися осягнути неосяжне, але Пані Олена з задоволенням розповість: про зв’язок між Богуславом і жіночим султанатом; про вишні, тітоньок з Бердичіва та літературу; про енергію гранітів і судовий процес. І, звичайно, у вас буде можливість побути наодинці з гранітними масивами, водою і тією силою, яку вам подарує стародавнє місто Богуслав.

Друга локація – «Маковецька сироварня», ферма “Семеро козенят”.
Під час відвідування буде представлена історія сироваріння, показана технологія виробництва окремих видів сирів і звичайно ж дегустація, з можливістю придбати якісний і корисний продукт.
Крім цього ми спробуємо разом з власником сироварні приготувати  справжню фету, так, як це роблять в грецьких селах. І не дивуйтеся, якщо Ви відчуєте себе справжнім чарівником сироваром!
Орієнтовний час прибуття до Києва, до станції метро «Іподром»- 21:00.

У вартість входить:
• Обслуговування туристичним автобусом;
• Екскурсійне обслуговування та супровід ліцензованим гідом;
• Дегустація сиру, чай, кава під час дегустації;
• Медичне страхування з розширеним пакетом на випадок захворювання на covid 19.

Транспортний засіб  проходить обов’язкову перед рейсову обробку (хімічну і миючу чистку, обробку поверхонь антисептичними засобами). В автобусі у вільному доступі знаходяться флакони з антисептиками і вологі антисептичні серветки. Обов’язковим є наявність і використання масок.

Тур організований разом із нашим партнером Богемія Сервіс. 

ВАЖЛИВО:
У випадку відмови від екскурсії більш ніж за 24 години здійснюється 100% повернення вартості подорожі. Якщо клієнт відмовляється менш ніж за 24 години, здійснюється повернення 50% вартості подорожі.
 
 

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Інші екскурсії гіда