Подібні спроби вже робили фотографи у Харькові, Донецьку та в Луцьку. Однак досі жодна компанія в Україні не спромоглася на комплексне видання фотоілюстрацій. Йдеться про те, що «Перископ» (компанія, заснована минулого року, спеціалізується на випуску подарункових книг про Україну) представив кілька книг у рамках проекту «Київський альбом», над якими працювали майже рік: великий альбом-флагман — найцікавіші ілюстрації різнопланової архітектури міста у незвичному ракурсі, збірник 25 відбірних фотолистівок і книгу — для туристів «Київ. Погляд з неба» українською та англійською мовами.

       Книжкова продукція, видана мільйонним тиражем, є доступною для більшості: великий альбом можна придбати за 400—450 гривень, збірник листівок — 25—30 грн., а книгу — за 20—25 гривень .

  — З одного боку, ми не хотіли робити альбом, який би «засів» у кабінетах вибраних, тому що це масовий проект — хочеться, аби люди могли дозволити собі «Київський альбом». З іншого, не бажали йти на компроміс й економити на якості. Тому виникла ідея багатоформатного проекту — випуск лінії книг, — розповів «УМ» Андрій Федоров, видавець. За словами Олександри Коваль, президента «Форуму видавців», альбом «Київ з неба» у Лейпцігу на книжковому ярмарку зайняв одне з провідних місць серед представленої літератури.

 

 

      Ідея проекту з’явилася майже випадково — під час розмови з фотографом Дмитром Максименком, який ділився досвідом зйомки одного із київських офісних центрів (аби зробити потрібний фотознімок, йому довелося фотографувати із заводської труби, а потім із повітряної кулі, що виявилося, досить функціонально). Так і вирішили видавці фотографувати столицю з неба.

      Для повної реалізації ідеї «суцільного» життя міста фотографували вночі (адже місто живе не лише вдень) із найвищих точок столиці.      

 

 

Придбати альбом в Магазинчику