Все Теплые рассказы

Відьомська звабливість. Історія сексуальності і магії

 

ВІДЬОМСЬКА ЗВАБЛИВІСТЬ. ІСТОРІЯ СЕКСУАЛЬНОСТІ І МАГІЇ

Зазвичай, вважається що відьми — дуже звабливі та неймовірно сексуальні жінки. Саме такими їх можна побачити на картинах, у фільмах, на плакатах.  М. Гоголь писав, що Солоха не була красунею, а проте приваблювала до себе всіх найкращих чоловіків на селі.  А в романі «Майстер і Маргарита» на балу у сатани всі чаклунки були оголеними.

Але чи були колись відьми такими насправді? Звідки взялося таке уявлення, якщо серед страчених за чаклунство у 15-18 століттях були чимало чоловіків і навіть дітей? Чому чарівниць найчастіше зображують оголеними? Чому відьомство та сексуальність так нерозривно пов’язані? А ви помітили, що в літературі і кіно досі популярний образ демона/вампіра як прекрасного героя-коханця?

Відповіді на ці та інші питання ви почуєте на нашій лекції.  А також дізнаєтеся про розвиток багатьох уявлень і міфів про чаклунок і їхнє сексуальне життя, про страхи і таємні бажання пересічних людей, про давні вірування, що стосуються магічної сили жінки, та багато іншого. Незважаючи на те, чи вірите ви у чаклунство, а чи вважаєте все це вигадкою, наш вечір буде для вас цікавим і пізнавальним.

Ми готові запросити вас на лекцію, якщо ви будете у масці та без температури. Зала, в якій відбуватиметься лекція, буде добре прибрана та провітрена, а стільці розставлені на відстані один від одного.

 

 

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 2800грн .

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 2800грн .

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 2800грн .

Язык:
К-во людей:
Стоимость экскурсии

2800 uah

Другие экскурсии гида