Все Экскурсии по Киеву

Підземний Поділ

Приєднуйтесь до нас і відчуйте себе справжнім першовідкривачем, який ступив по стежках легендарної експедиції АН УССР 1949 року. Разом ми з’ясуємо походження назв вулиць Верхній та Нижній Вал і зануримося в їх захоплюючу історію.

Запасайтеся камерою, оскільки ви отримаєте чудову можливість зробити ефектні фотографії, що надихнули багатьох. Наші маршрути охоплюють найвидатніші пам’ятки підземної архітектури, які чекають, щоб їх відкрили нові дослідники.

Пам’ятайте про декілька важливих деталей перед початком нашої захоплюючої подорожі. Одягніть штани з ременем та візьміть з собою ремінець або мотузок. На екскурсії ми забезпечуємо спеціальні гумові чоботи (бахіли від ОЗК), які можна надягати на ваше взуття та пристібати до пояса за допомогою шнурочків, щоб вони надійно трималися. Це дуже зручно, оскільки вам не потрібно знімати ваше звичне та комфортне взуття.

Будьте готові до подолання перешкод, тому оберіть одяг, який не шкода трохи забруднити та в якому ви можете легко рухатись. Високі підбори, відкрите взуття, довгі пальта, сукні та спідниці не є найкращим варіантом для цієї екскурсії.

Вам дозволено взяти з собою рюкзак, в якому можна помістити змінну одягу або верхній одяг. В тунелях температура становить приблизно +19 градусів тепла, тому не забудьте про це при виборі вашого одягу.

Нехай вам пощастить і ви знайдете справжні скарби, приховані під землею. Приготуйтесь до захоплюючого пригоди, адже ми готові поділитися з вами цими неймовірними відкриттями.

*На екскурсії передбачається 30 місць для участі

ЗСУ — безкоштовно.

Дитячий квиток для осіб 7-14 років. Діти допускаються тільки у супроводі дорослих.

Спорядження входить у вартість!

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 4000грн .

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 4000грн .

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 4000грн .

Язык:
К-во людей:
Стоимость экскурсии

4000 uah

Другие экскурсии гида