Все Экскурсии по Киеву

Подземелья Церковщины

Подорож на Церковщину відкриває таємниці печерних монастирів Стародавньої Русі, знайомить із традиціями чернецького «печерножиття». Наша екскурсія допоможе знайти відповідь на питання про кількість підземель Києва.

Унікальні Гнилецькі печери – ансамбль із 2-х комплексів підземель XI-XV ст. (з добудованими підземними спорудами початку ХХ ст.), у тому числі основний комплекс відомий, як печери преподібного Феодосія Печерського. Його довжина понад 400 метрів, розташовується на 5-ти рівнях, відрізняється великою різноманітністю форм підземної архітектури, що збереглися: коридори, храм, келії, усипальниці декількох видів, зернові ями, каплиці. Це найстаріший та найцікавіший із київських печерних монастирів, який знаходиться у дуже гарному, але маловідомому куточку Києва. Владислав Дятлов – наш гід, сам брав участь у розкопках підземного комплексу.

Обов’язкова форма одягу: чоловікам – довгі штани, майки забороняються. Жінкам-забороняються відверті вбрання, короткі спідниці та відкриті плечі. Обов’язково бути з прикритими ногами та з хустками. Візьміть із собою бутерброди, воду, теплі кофти для перебування у печерах. Група чекає на запізнення в місці старту 5 хвилин, після чого наздогнати неможливо.

В оплату квитка входить пожертвування для проведення робіт з відродження печер.

Зустрічаємось на платформі ст.м. Видубичі, а їдемо маршрутним автобусом від «Фуршету». Кому зручно – можна очікувати групу на зупинці. Усі питання уточнюйте у наших менеджерів. Збір групи з 10.30 до 10.40, довше не чекаємо.

У вартість квитка входить пожертва на відновлення печер.
У вартість квитка НЕ входить: плата за проїзд на маршрутці до Церковщини (28 грн), свічка у печерах (10 грн)

Что мы увидим?

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 3900грн .

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 3900грн .

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Или вы можете Заказать её индивидуально от 3900грн .

Язык:
К-во людей:
Стоимость экскурсии

3900 uah

 • Добрый день. Предусмотрен ли трансфер от Выдубичей до Гнилецкого монастыря и обратно или запланирован проезд на общественном транспорте?

  Доброго дня!
  До печер та в зворотній бік окремого трансферу не передбачено. Гості разом з гідом їдуть на громадському транспорті.

 • Доброго дня!
  а детям с какого возраста на эту экскурсию можно?

  СпасибО!

  Добрый день! Эта экскурсия ориентирована на взрослую аудиторию, при посещении пещер придется много ходить и стоять, что может быть сложно маленьким детям. Рекомендуемый возраст для посещения - от 14 лет.

 • Доброго дня! Чи можна записатися на екскурсію до Гнилецьких печер з дитиною 6 років?

  Доброго дня! Вдячні за Ваше запитання. Ця екскурсія для дорослої аудиторії, та передбачає тривалу пішохідну частину+ відвідування Печер. Це може бути складно для дитини. При цьому ми будемо раді бачити всіх Гостей. Фінальне рішення завжди приймають Батьки, тому що лише вони знають чи підійде ця ескурсія дитині.

Другие экскурсии гида

Фотоотчеты посетителей