Примітно, що американці вирішили екранізувати світовий шедевр без сталінської цензури. Відомо, що Михайло Булгаков закінчив написання роману незадовго до смерті у 1940-му. Але в результаті натяків на особистість Сталіна, текст заборонили. Скорочена версія добутку вийшла тільки в 1966-му. 


Зараз кінокомпанія “Stone Village Pictures” займається пошуком сценариста, який би зміг адаптувати цей заборонений текст “Майстра і Маргарити” для телеекрана, повідомляє “Reuters”.


Стрічка обіцяє бути успішною хоча б через дійсно зірковий склад акторів і режисерів.


Планується, що у ролі Воланда виступить Аль Пачіно, який колись вже зіграв сатану у фільмі “Адвокат диявола”.


Роль Майстра дістанеться Рейфу Файнсу, відомому за стрічкою “Павук”.


Зірка “Вбити Смучі” та “Грабежу” Денні Де Віто постане в образі Бегемота, Джон Малкович – у ролі Понтія Пілата. Поета Бездомного запропонували зіграти Метту Деймону, а роль Ієшуа дістанеться Ніколасу Кейджу.


На режисерське крісло претендують відразу три знаменитості – Френсіс Форд Коппола (“Хрещений батько”, “Апокаліпсис сьогодні”), Ентоні Мінгелла (“Англійський пацієнт”, “Холодна гора”) та Роберт Земекіс (“Форест Гамп”, “Ізгой”).


Бюджет “Майстера та Маргарити” коливається від 100 до 110 мільйонів доларів. Проте, якщо всі заявлені актори погодяться на участь у стрічці, витрати можуть зрости у кілька разів.


Можливо, у швидкому майбутньому порадувати аматорів містики зможе й однойменна рок-опера. Торік відомий британський композитор Ендрю Ллойд Веббер повідомив, що працює над мюзиклом за романом Булгакова.


Автор культових мюзиклів “Кішки” й “Ісус Христос-Суперзірка” також відзначив, що піддасть добуток деяким змінам. Але сцену балу у Воланда режисер обіцяв зберегти в якості однієї із ключових сцен свого твору.