Усе Экскурсии в другие города

Тур 4 дні: Херсон, Асканія-Нова і кавуни

Маршрут: Київ-Херсон-Асканія Нова- Олешківські піски- Дніпровські плавні- Гола Пристань- Станіславські кручі- Київ.

Перший день 21 серпня.

06:30 відправлення туристичним автобусом від станції м. «Іподром» по маршруту Київ- Херсон (535 км).

16:00 прибуття в Херсон. Поселення в готель «Диліжанс» https://hotel-diligence.com.ua/ Відпочинок.

18:00- 20:00 Оглядова екскурсія по місту Херсон. Хто не був в Херсоні, той не був в Україні�� Те, що не розкажуть путівники і не напишуть на популярних сайтах , Ви почуєте під час цієї екскурсії. Тільки перевірені факти, факти, про які не знають, які не пам’ятають, про які не говорять, які не помічають. А ще, Ви дізнаєтесь дивовижну історію Херсона, без якої не було б історії всього півдня незалежної України.

Другий день 22 серпня.

07:30-8:00 сніданок у готелі.

08:00-10:00 трансфер автобусом до заповідника «Асканія Нова».

10:00- 14:00 «Асканія Нова», є одне із з семи чудес України. Більше 30% території є «абсолютно заповідними», тобто незайманими землями. У 1985 році заповідник «Асканія-Нова» рішенням Бюро ЮНЕСКО внесений до списку еталонних територій планети і є біосферним резерватом. Під час екскурсії ми відвідаємо не тільки дендропарк і зоопарк заповідника, але й зможемо здійснити фото сафарі з виїздом в первісний степ. Можливість особисто побачити рідкісних тварин, які вільно переміщаються по території, зробити невеличку фотосесію і помилуватися безмежними краєвидами.

15:00- 16:30 трансфер до Лемурійського озера. Що Вас чекає в цій подорожі? Абсолютно не реальний космічний краєвид. Схожість з марсіанськими пейзажами передається через насичений рожевий колір води, незвичайне марево від випарів і білосніжний берег з солі.

17:30- 20:00 трансфер в Херсон.

Третій день 23 серпня.

05:30- 07:00 екскурсія «Дніпровські плавні»*. Зустріти схід сонця, зробити водну подорож по плавнях Дніпра, подарувати собі заряд бадьорості на весь день, а враження залишити на все життя. Саме це ми пропонуємо в нашій ранковій екскурсії- яскраві емоції в поєднанні з фізичним навантаженням та чудовий настрій на цілий день.

07:30-8:00 сніданок у готелі.

08:00-09:00 трансфер автобусом до Національного парку «Олешківські піски».

09:30-11:30 Ця екскурсія для тих, хто любить все яскраве і незвичайне. Найбільша пустеля Європи відкриється перед Вами у всій своїй величі, найбільший у світі штучний ліс, захоплюючі інстаграмні краєвиди та історія виникнення цієї пустелі.

12:00-13:00 трансфер автобусом на фермерське господарство баштанних культур. Екскурсія «Кавуновий рай».

13:00-14:30 Під час цієї екскурсії Ви почуєте не тільки історію походження кавуна і його мандрівку до Херсону але й зможете побачити як вирощують, вибирають та збирають цю ягоду. Звісно без дегустації не обійтись і цього разу це буде Unlimited дегустація! Крім цього, Ви зможете вибрати для себе кавун, який на Вас дивиться з поля і придбати за цінами виробника. Буде дуже смачно!

15:30-17:00 обідня перерва в ресторані «Пан Атаман»**. Мабуть це найкращий ресторан традиційної української кухні. «Пан Атаман» будує свою справу на цінностях великої південної традиції. Де дивовижна природа, захоплива історія, та неймовірні люди поєдналися і створили самобутній та неповторний південний характер. Смачно їмо борщ з пампушками або хлібом власного виробництва, різнокольоровими варениками, овочевим салатом, дегустацією наливок, та компотом. Кожен гість отримає невеличкий подарунок від шеф-кухаря.

17:00- 18:00 трансфер автобусом до Станіславських гір.

Апофеозом цього дня і нашого туру- екскурсія «Доторкнутись небокраю». Там, де води Дніпра і Чорного моря зливаються воєдино, там, де край нашої землі зливається з небом, Ви почуєте історію херсонської землі, спостерігаючи з висоти Станіславських гір, навчитесь по справжньому мріяти і… зможете доторкнутися до свого небокраю!

Четвертий день 24 серпня.

07:30-8:30 сніданок у готелі.

09:00- 11:00 Від туристичного агентства «ХерсON», авторська екскурсія «Херсон де Масон»***. Це захоплююча екскурсія по місту, повному загадок та легенд. Все, що пов’язано зі становленням столиці Таврії, так чи інакше пов’язано з історією масонства. Разом із гідом Ви не тільки поринете в атмосферу епохи розквіту масонського Ордену, але й опинитеся на таємній зустрічі в умовному місці, навчитеся бачити секретні знаки, оточуючі Вас щодня і побуваєте на так званому обіді масонів. Екскурсія закінчується в ресторані «Ностальжі», де на Вас чекає французька висока кухня, комплімент від шеф-кухаря та вино.

12:30 відправлення туристичним автобусом до Києва.

22:30 плановий час прибуття в Київ.

Туристичний пакет (опис і вартість).

Економ пакет- 3699 грн.

Включає:

  • трансфер Київ- Херсон- Київ,
  • проживання в готелі «Диліжанс» в номерах категорії SUPERIOR,
  • сніданки в готелі,
  • страховка.

Не включає:

оглядова екскурсія по Херсону- 200 грн;

«Асканія Нова» + Лемурійське озеро- 750 грн;

«Олешківські піски» і «Кавуновий рай» – 600 грн;

«Доторкнутись небокраю»- 500 грн.

Стандарт пакет- 4929 грн.
Включає:

  • пакет «Економ»+ екскурсії та вхідні квитки (оглядова екскурсія по Херсону, «Олешківські піски», «Кавуновий рай», «Доторкнутись небокраю».

Не включає:

  • «Асканія Нова» і Лемурійське озеро- 750 грн.

Преміум пакет- 5569 грн.
Включає:

  • пакет «Стандарт» + екскурсії та вхідні квитки («Асканія Нова» і Лемурійське озеро)

***Додатково оплачується (для всіх туристичних пакетів):
1. Оренда каяків і трансфер в Дніпровські плавні- 200 грн.
2. Обід в ресторані «Пан Атаман», меню за посиланням https://stravopys.com/pan-ataman
3. Театралізована екскурсія «Херсон де масон», з обідом в ресторані – 600 грн.
Для індивідуальних подорожуючих, пропонуємо окремо транспортний пакет (кількість місць обмежена).
1. Трансфер Київ- Херсон, або Херсон- Київ- 699 грн.
2. Трансфер Київ – Херсон- Київ 999 грн.

ВАЖЛИВО:
У випадку відмови від туру більш ніж за 24 години здійснюється 100% повернення вартості подорожі. Якщо клієнт відмовляється менш ніж за 24 години, здійснюється повернення 50% вартості подорожі.

Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія на цей день не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Екскурсія поки не запланована.
Повідомити мене про наступну екскурсію:

Інші екскурсії гіда