20 грудня в готелі «Президент» (м. Київ, вул.Госпітальна, 12) за підтримки Управління туризму та промоції КМДА розпочав свою роботу навчальний семінар-тренінг для гідів LevelUpvol.3: «Покращення якості екскурсійних послуг та ефективна взаємодія між гравцями ринку екскурсійних послуг м. Києва».

Перший день відкрила тренер Гіта Вігуле – член правління Асоціації професійних гідів Латвії, заступник члена правління FEG з виступом на тему «Тенденції розвитку туризму в країнах Європи (огляд FEG). Як змінюється турист за останні роки». Гіта Вігуле 17 років навчає гідів професіоналізму, термінології, працювати тільки з точними фактами, укладати чесні угоди з партнерами по співпраці, поважати культурну та природну спадщину не тільки своєї країни, а й країни, яку відвідує гід з туристами. Тренер поділилась досвідом з київськими колегами та розповіла про особливості роботи гідів Європи. Наступний спікер Маргарита Араджионі (тренер WFTGA та Всеукраїнської Асоціації Гідів) провела тренінг «Як підготувати якісну і сучасну екскурсійну розповідь: основні рекомендації WFTGA» та розповіла про основні вимоги до туристичних гідів з практики WFTGA. Навчальний семінар-тренінг з підвищення кваліфікації гідів та екскурсоводів Києва та Київського регіону буде тривати ще три дні, до 23 грудня включно.

У програмі заплановані виступи вітчизняних та зарубіжних експертів, тренінги, лекції, круглі столи, нетворкінг.
Туристичні гіди Києва ось уже третій рік поспіль відвідують семінар- практикум з різних актуальних тем туристичної сфери, навчаються та переймають досвід колег.
Участь у заході для гідів та екскурсоводів безкоштовна завдяки Управлінню туризму та промоції КМДА, яка виділила кошти з міського бюджету для проведення LevelUpvol.3. Всі учасники, які прослухають повний курс, отримають сертифікати.
Організатори: Управління туризму та промоції КМДА, Всеукраїнська Асоціація Гідів, Київська Туристична Асоціація.