Більшість сучасних сімей можуть значно поліпшити і полегшити своє життя. У минулому всі побутові обов’язки були покладені на одну берегиню домашнього вогнища, тепер ці дії може виконувати спеціально навчений персонал. Але тут-то і виникає головне питання: чим відрізняється співробітник професійної компанії від звичайних прибиральників?

Професійне прибирання компанією cleanguard.com.ua – це цілий технологічний процес, що включає в себе використання надійного обладнання, спеціалізованих хімічних засобів кваліфікованим персоналом. В той час як домробітниця може не знати тонкощів усього прибирання і не мати відповідного інвентарю. У даній статті ми розберемо всі плюси і мінуси різних фахівців, а також проблеми з якими ви можете зіткнутися.

Приватний працівник: які складнощі та ризики можуть вас очікувати?

На відміну від клінінгу, домробітниця це приватна особа. У наш час не так просто знайти сумлінного виконавця і вибудувати добрі стосунки з ним. Перед тим, як запрошувати  малознайому людину в свій будинок, не забудьте переконатися в її порядності. Будьте готові до наступних умов:

  • При зверненні до послуг прибиральниці пам’ятайте – відповідальність за все майно лягає на вас. Справа в тому, що зазвичай з хатніми робітницями не укладають письмових договорів і навіть не беруть розписки. Такі усні домовленості не матимуть юридичної сили. Тому в будь-якій ситуації всі витрати ви автоматично берете на себе.
  • Домробітниці часто використовують неякісні засоби для чищення. Вони можуть бути небезпечними не тільки для домашнього вжитку, а й для вашого життя.
  • Помічниці по будинку не вдаються до використання професійної техніки, тому прибирання вони проводять звичайними ганчірками і «дерев’яними швабрами».
  • Через брак обладнання, спеціальних миючих засобів і відсутності спеціальних знань – якість прибирання залишає бажати кращого. У деяких куточках може залишитися пил, бруд, на вікнах і скляних поверхнях розводи, а старі плями залишаться недоторканими.

Переваги та недоліки клінерів

Основна різниця клінінгової компанії від приватного співробітника полягає в професіоналізмі. При зверненні до клінінгової компанії, ви не будете хвилюватися про охайність клінерів і результат. Вам не доведеться витрачати свій вільний час на оцінку якості послуги.

  • Немає необхідності спостерігати за роботою фахівця. Будь-яка компанія укладає офіційний договір з клієнтом, який гарантує якість роботи і збереження майна.
  • Немає потреби розповідати досвідченим майстрам про те, як і чим мити предмети у вашому приміщенні, так як вони навчені спеціальним технікам і мають відповідні знання.
  • Такі ситуації, як хвороба клінера або особисті проблеми не впливають на ваші плани. У компаніях працює цілий штат співробітників, тому графік прибирання не переноситься.
  • Майстри приїжджають на об’єкт з необхідною професійною технікою, нешкідливими хімічними складами.
  • Клінінгові компанії пропонують безліч послуг. Наприклад, на сайті https://cleanguard.com.ua/uk/uborka-kvartir/ можна замовити прибирання квартири з додатковою хімчисткою меблів.
  • Так як фірми налаштовані на постійну співпрацю, для частих клієнтів пропонуються акції, знижки та різні бонуси.

Однак, будьте готові до різниці цін між клінінговою компанією і послугами приватної домробітниці.