Зокрема, Київрада вирішила виділити ділянку по вулиці Михайлівській, 24-26 і на Михайлівській площі розміром 0,55 га для будівництва готельно-офісного комплексу і облаштування скверу. Депутатів не засмутило навіть те, що ділянка розташована в центральній історичній зоні – поруч зі знаменитим Михайлівським собором.


Київдержрада продала також дві земельних ділянки загальною площею 3 га майже за 51 млн. грн. по вулиці Січневого повстання в Печерському районі, що розташовані на території історико-архітектурного музею Київська фортеця.


Частину території парку відпочинку Дзержинського на бульварі Дружби Народів також було вирішено віддати під будівництво житла. Не залишився без уваги і парк культури та відпочинку Відрадний у Соломенському районі. Частина цієї території віддана в постійне користування Національному авіаційному університету.


Крім того, під земельну роздачу потрапила ділянка на території міського неврологічного диспансеру №1. Ділянка площею 0,9 га передана в оренду ТОВ Градінвест під будівництво житлово-офісного комплексу. За словами начальника столичного головкому земельних ресурсів Анатолія Муховікова, ця ділянка виділена у зв’язку з тим, що на ньому розташований проданий на аукціоні будинок.