Доброго дня!
Сьогодні цю екскурсію в мене відвідало 4ро дітей (8 та 11 років). Враження від діте «нудоооота і заставляють читати дурацькі віршики», не подумайте, діти доволі часто відвідують подібні заходи і це перший АЖ Такий «фідбек». Не потрібно забувати,що приходять діти різного віку і привертати увагу «садочковими методами» не зовсім правильно,а можна, і потрібно знайти можливість доносити до дітей інформацію яку планувалось. (Я прекрасно розумію екскурсовод не нянька і не повинна няньчитись з групою дітей,але ПОВИННа зацікавити їх)
В екскурсії зазначається кінець о 13, в цей час дівчатка вже були вдома (оболонь). Пояснивши, що підхід до вулиці Банкової перекритий і не можливо дістатися до Будинку з химерами, наскільки я знаю підхід закритий вже більше місяця точно,так можливо варто трошки змінити маршрут і щось додати, бо ми якраз покладали надії на «звірів» з цієї будівлі?!
Підсумую тим,що я реально засмучена, ми вже і раніше ходили на екскурсії вашої фірми і в основному були задоволені. Але сьогодні фактично витратили 300 грн в нікуди, впевнена,що на дитячі екскурсії більше не запишусь.
І підкінець просте бажання української мами, може вже варто спробувати проводити заходи рідною мовою? 🙂
Маю надію, мене почують.
І вибачаюсь за не дуже приємне,але своє враження!