Сьогодні з задоволенням відвідала екскурсію,,Іспанські ритми української історії,,з екскурсоводом пані Мілою.
Сказати,що це пречудова екскурсія-це не сказати нічого.
В цій екскурсії співпало все-її подача,вишукана українська,професійно підібраний матеріал,цікаві факти та постаті,зовнішність екскурсовода та її голос.
Екскурсовод пані Міла майстерно та мелодійно переносила нас з одніє епохи в іншу,з однієї події в нову,з однієї особистості до другої.І весь час,маючи в руках кастаньєти,ми не тільки відчували,а й вистукували іспанські ритми української історії)
Переміщуючись в історії,уявляючи ті чи інші сюжети ми з захопленням та смаком слухали чарівні історії з уст пані Міли.Це те відчуття,коли хочеться ще і ще раз насолодитися оповідками,поринути у світ краси та танцю так майстерно викладеному у вигляді екскурсії.
А гарячий танець у виконанні пані Міли наприкінці екскурсії,вразив і ,взагалі,убив наповал,усіх сьогоднішніх екскурсантів.Ми гаряче опладуючи,вигукували,,Браво!,, ще і ще раз нешкодуючи похвал та емоцій на адресу чудової,ніжної,але по-іспанські гарячої та чуттєвої пані Міли!
Asi se baila (аси се байла) — Як танцює!
Jaleo (халео) — заохочення або крики схвалення і / або підтримки … визнання наявності у виконавця духу фламенко (duende)
Preambulo (преамбуло) було чудове,а Remate (ремате) ще краще!
Браво,пані Міла!
Це дійсно була насолода!
Особиста порада до ,,Цікавого Києва,,!
Такі екскурсії у виконанні таких,не побоюся цього слова,митців своєї справи,треба рекламувати часто,цікаво та на різних ресурсах.
Бо це дійсно окраса вашої компанії)!
Хоча люблю,ціную та поважаю усіх екскурсоводів нашого міста Києва!