Все Экскурсии по Киеву

Телебачення і спорт

Запрошуємо на екскурсію до київського телецентру  на UA: Перший.

Хочете «на живо» побачити ведучих прямого ефіру, спортсменів, режисерів ефіру, коментаторів, відчути як тріпоче серце, коли до прямого включення лишаються лічені секунди)? реєструйтеся на нашу тематичну екскурсію «ТЕЛЕБАЧЕННЯ і СПОРТ»!

Учасники туру стануть свідками прямого студійного ефіру, побачать як працює телевізійний бекстейч, пройдуть шляхом телевізійного сигналу від студії до центральної та ефірної апаратної. Приємним доповненням стане візит до єдиного в Україні музею телебачення та сюрпризи, які чекають на тих, хто любить спорт і телебачення, хоче познайомитися зі специфікою підготовки та показу спортивних змагань. Після нашої екскурсії ви по іншому станете дивитися на телебачення і, на спорт по телевізору.

А ще ми піднімемось на 22-й поверх телецентру та з оглядового майданчика зробимо незабутні панорамні фото Києва!
 
Чому саме ТЕЛЕБАЧЕННЯ і СПОРТ? Адже 10 днів суцільного спортивного ефіру очікують телеглядачів UA:Першого з 20 по 30 липня. Зранку до ночі телеекрани заповнять видовищні змагання, які вперше покаже Перший. З 18 липня у турецькому місті Самсун стартували ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри (змагання для людей з вадами слуху) а 20 -го у польському Вроцлаві, починаються головні старти чотириріччя для неолімпійських видів спорту – Х Всесвітні ігри. Щодня цілодобова напружена телевізійна робота кипітиме як у студіях, коментаторських та апаратних телецентру на Мельникова, так і в Туреччині та Польщі, туди вирушили наші знімальні групи. Щодня, ввечері, в прямому ефірі – перекличка трьох європейських міст за участю спортсменів-учасників обох змагань, свіженьких переможців та чемпіонів, які повертатимуться з Вроцлаву та Самсуну, коментарі фахівців, цікаві історії. І долучитися до цього світу сучасного спорту і телебачення зможемо і ми із вами!

Что мы увидим?

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсовод

Лариса Богданова

Рейтинг экскурсовода: 5

Керівник музею Національної телекомпанії України.
Проводит экскурсии на языках:
  • Русский
  • Украинский

Другие экскурсии гида