0 грн
ближайшие экскурсии Расписание
 • Пт
 • Сб
 • Вс
 • Пн
 • Вт
 • Ср
 • Чт
 • В этот день экскурсий нет.
 • В этот день экскурсий нет.
 • В этот день экскурсий нет.
Полное расписание
Все Экскурсии по Киеву

Таємниці стародавнього Чернігова.

Запрошуємо вас на романтичку подорож до міста легенд — Чернігова. Також в програмі: історії кохання видатних діячів та жителів міста та відвідування альтанки закоханих.
Місто, де переплелися історії та епохи, де жили, кохали та вмирали видатні люди світу. Місто, де на диво вдало поєдналися історичні величні пам’ятки архітектури та сучасні модернові будинки. Історія та сучасність сплелися в єдиний образ прекрасного і незрівнянного стародавнього загадкового велетня – Чернігова, загадкового й таємничого та водночас гостинного та щирого у своїй неперевершеній могутності. Місто ретельно оберігає свої таємниці, як от, наприклад, де захований величезний скарб Івана Мазепи, гетьмана, який гостював у маєтку Лизогуба. Або що поєднує Івана Мазепу та безвісті зниклу чернігівську красуню Мотрю Кочубей, привид якої досі бачать на вузьких алеях чернігівського Валу. А чи ви чули про Чернігівського вампіра, Василя Касперовича, записаного до Війська Запорозького під ім’ям Дуніна-Борковського. Або про таємничий вогник, який живе в Антонієвих печерах і має надзвичайну силу зцілювати хвороби. Про це та багато чого іншого ви неодмінно дізнаєтеся під час екскурсії в славетному місті Сіверського краю – Чернігові.

Програма нашої подорожі:

8.00 – Зустріч групи. Посадка в автобус.

10.00 – Прибуття до славетного міста Чернігова. Прогулянка стародавнім Валом. Огляд П’ятницької церкви та Красної площі.

12.00 – Обід в одному з колоритних кафе або ресторанчиків міста (не включено в вартість). Екскурсовод розповість про найкращі та найцікавіші місця, зорієнтує по цінах.

13.00 – Продовження екскурсії. Відвідування славнозвісних Антонієвих печер, які, за легендою, з’єднували Київ та Чернігів. Чи правда це? Спробуємо розібратися. Далі навідаємося в гості до Троїцького собору та піднімемося на дзвіницю.

16.00 – Завершення прогулянки. Відправлення автобусу до Києва.

18.00 – Прибуття до Києва.

Після того, як набереться група, з вами звяжеться менеджер та проінформує о способах оплати.

Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсия на этот день не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсия пока не запланирована.
Уведомить меня о следующей экскурсии:

Экскурсовод

Виктория Филиппова

Рейтинг экскурсовода: 4.8

Наверное, сама жизнь предопределила мой выбор — стать экскурсоводом. Я родилась в самом сердце Киева на Боричевом Узвозе, живу на Читать полностью
Проводит экскурсии на языках:
 • Русский
Біла Олена

Рейтинг экскурсовода: 5

Другие экскурсии гида

Фотоотчеты посетителей